Kaip buvo skelbiama 2023 metų Jonavos rajono policijos komisariato ataskaitiniame susirinkime, per praėjusius metus išaugo sukčiavimo atvejų, bet mažėjo vagysčių.  

Nors 2023 metais turėjome beveik 40 proc. mažiau vagysčių iš/nuo automobilių bei didėjo jų ištyrimas, deja, išvengti ilgapirščių daromos žalos nėra taip paprasta. 

Redakcijos jonavoszinios.lt elektroninio pašto dėžutę pasiekė jonaviečio laiškas, kuriame jis dalinasi vaizdo stebėjimo kamera 2023 m. lapkričio mėn. užfiksuotu vaizdu. 

Rimkuose esančioje automobilių aikštelėje matosi, kad iš tamsos išnyra žmogus su kepure, dėvintis pilkas kelnes ir mėlyną striukę bei paeiliui tikrina ar užrakinti automobiliai. Ties ketvirtąja ilgapirščiui ,,pasiseka” ir nieko nelaukęs ,,darbuojasi” automobilio salone, o po kelių minučių užraktą patikrina ir kitose transporto priemonėse.  Ir vėl vagišiui nusišypso sėkmė - toje pačioje aikštelėje dar vienas nerakintas automobilis.  

Po kelių minučių intensyviai ,,dirbantis” vagis pastebėtas - į aikštelę ateina gyventojas, kuris bando blokuoti vagišių automobilio viduje, bando vytis, deja, nesėkmingai. Nusikaltėlis sprunka į tamsą.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: