Savaitgalį Jonavoje išdalinti „Triumfo arkos“ apdovanojimai, kuriuos pelnė būrys gabiausių rajono vaikų ir mokinių. 

Trečius metus rengiami apdovanojimai teikiami už pasiektus aukščiausius rezultatus ikimokyklinio ugdymo, akademinėje, kultūros ir meno, sporto srityse ir už Jonavos krašto garsinimą. 

Vasaros atidarymo šventėje savivaldybės įsteigtus apdovanojimus įteikė rajono vicemerė Birutė Gailienė ir tarybos narė, švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Vijolė Šadauskienė. 

Pagerbti iš viso per 40 vaikų, užėmusių prizines vietas įvairiuose konkursuose, olimpiadose, sporto varžybose ir čempionatuose. 

„Triumfo arkos“ laureatai apdovanoti rankų darbo aukso dulkėmis dekoruotomis arkų statulėlėmis. 

Vasaros šventėje padėkų sulaukė ir vaikų pedagogai bei treneriai. 

Kviečiame pasidžiaugti „TRIUMFO ARKOS“ 2024 m. laureatais. 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų grupėje: 

Tėja Morkūnaitė (Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Dobilas”, meninio ugdymo mokytoja metodininkė Violeta Borsevskienė) 

Audrė Jakuitytė (Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Dobilas”, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dijana Borisovienė) 

Rusnė Jakučinskaitė (Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Dobilas”, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dijana Borisovienė) 

Akademinės veiklos pasiekimų srityje: 

Adrijus Muleronka (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, Ekonomikos, verslo ir vadybos mokytoja metodininkė Rūta Strumilienė) 

Danielė Kuosaitė (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Rimkuvienė) 

Naglis Kisielius (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, Fizikos mokytoja metodininkė Rita Morkaitienė) 

Emilis Losius (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, Geografijos mokytoja ekspertė Aušrinė Živaitienė) 

Nojus Žusinas (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija) 

Jurgis Kaminskas (Jonavos Senamiesčio gimnazija, Geografijos mokytoja metodininkė Svetlana Glušniova) 

Gabija PIliponytė (Jonavos Senamiesčio gimnazija, Geografijos mokytoja metodininkė Svetlana Glušniova) 

Emilija Ramonaitė (Jonavos Senamiesčio gimnazija, Geografijos mokytoja metodininkė Svetlana Glušniova) 

Jonas Baltrūnas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija, Geografijos ir gamtos ir žmogaus vyresnysis mokytojas Laurynas Gailius) 

Benas Damulis (Jonavos Justino Vareikio progimnazija, Geografijos vyresnioji  mokytoja Živilė Nekrašaitė) 

Jonas Kontrimas ir Jokūbas Rapolas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija, istorijos mokytoja metodininkė Jūratė Stankaitienė) 

Kultūros ir meno veiklos pasiekimų srityje: 

Linas Laurinavičius (Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla, Kanklių instrumento mokytoja metodininkė Asta Grigaliūnienė) 

Luknė Brazlauskaitė (Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla, Fortepijono instrumento mokytoja ekspertė Roma Balienė) 

Viltė Kulikauskaitė (Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla, Dailės vyresnioji mokytoja Jolita Jasinskė) 

Sporto srityje: 

Jonavos sporto centro krepšinio U17 komanda – Arnas Grėbliūnas, Mantas Justinavičius, Arnas Stankevičius, Mantas Milukas, Erlandas Petrauskas, Mangirdas Januška, Deividas Chaneckas, Dominykas Gerasimovas, Justas Balionis, Markas Makarevičius, Rokas Storpirštis, Matas Zinkevičius, Arnas Makarevičius (Jonavos sporto centras, Treneris Tomas Kepežinskas) 

Nikita Chykalo (Jonavos sporto centras, treneris Algimantas Bankauskas) 

Nedas Simovičius (Jonavos sporto centras, treneris Karolis Bauža) 

Jokūbas Šidlauskas (Jonavos sporto centras, treneris Karolis Bauža) 

Danielius Šadlauskas (Jonavos sporto centras, treneris Karolis Bauža) 

Karolis Onaitis (Jonavos sporto centras, treneris Ramūnas Kulbis) 

Sveikiname! 

Išsamiau susipažinti su laureatų pasiekimais galite Jonavos rajono savivaldybės svetainėje. 

Daugiau nuotraukų pamatykite čia

Jonavos rajono savivaldybės inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: