Kiekvieną pavasarį susiduriama su viena ir ta pačia problema – iš po žiemos atsivėrusiomis kelio duobėmis. Taip pat bėdos, ir ne tik pavasarį, kartojasi tose teritorijose, kurios gan senokai „nėra mačiusios“ remonto. Neretai gyventojai, neapsikentę laukimo, kada bus sutvarkyta tam tikra gatvė ar kiemas, kreipiasi į žiniasklaidą. Šį kartą portalas jonavoszinios.lt gavo gyventojo prašymą pasiteirauti dėl Girelės gatvės remonto. Prie laiško su klausimu vyriškis atsiuntė ir nuotraukas, įrodančias tragišką kelio būklę.

"Kada bus tvarkoma kelio danga ir duobės Girelės gatvėje? Kas rytą važiuojam į darbus ir kenčia mano bei kolegų transporto priemonės. Kelio būklė tragiška ir vis blogėja, duobės tik gilėja. Ypač situacija bloga po lietaus, kai duobės prisipildo vandens", - rašo vyriškis ir atsiunčia nuotraukas.

Šis skaitytojo klausimas su nuotraukomis perduotas Jonavos miesto seniūnijai. Pastaroji teigia, kad pagal  užklausime pateiktas nuotraukas matosi, jog aptariama teritorija yra prie Girelės 5 ir 5A. Ten nėra inžinerinio statinio t.y. gatvės ribos. Ten yra suformuotas sklypas, kuris nėra valdomas savivaldybės panaudos ar patikėjimo teise. Anot Jonavos miesto seniūnijos, ji prižiūri tik savivaldybės valdomas gatves ir inžinerinius statinius bei prideda išrauką iš kadastro registro, kuriame matomos Girelės g. ribos.

Seniūnijos teigimu, Girelės gatvėje duobės buvo taisomos 2021 m.

Tęsiant kalbą apie Girelės gatvių ir kiemų tvarkymą, 2021 metų lapkričio 25-ąją vykusiame Jonavos rajono savivaldybės tarybos posėdyje patvirtintas Jonavos miesto daugiabučių namų tvarkytinų teritorijų 2022 - 2024 metų sąrašas. Iš trisdešimties tvarkytinų teritorijų, Girelės g 1-2 kiemas įrašytas į 24-ąją poziciją. Tuo pačiu miesto seniūnijos pasiteiravome, ar nekito tvarkomų teritorijų sąrašas, ar Girelės g. 1-2 kiemas neperkeltas iš 24-os pozicijos aukščiau, taip priartinant laukiamą kiemo remontą?

„Jonavos rajono savivaldybės miesto daugiabučių namų tvarkytinų teritorijų 2022-2024 metams sąrašas nebuvo koreguotas ir liko toks, kokį Taryba patvirtino“, - rašomo Jonavos miesto seniūnijos atsakyme. Visą sąrašą rasite ČIA.

Jonavos miesto seniūnijos taip pat teiravomės, ar jau suplanuoti ir kiti atnaujinimo darbai? Kokių realių atnaujinimo darbų gatvėse jau galime tikėtis?

„Jonavos miesto gatvės remontuojamos pagal  savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą  Jonavos miesto 2022-2024 metų  prioritetinį objektų sąrašą finansuoti KPPP lėšomis, iš KPPP lėšų vykdomi ir  einamieji remontai. Balandžio mėn. taryboje bus patvirtintas galutinis objektų sąrašas, jau patikslinus objektus, kurie bus vykdomi šiais metais“, - sako Jonavos miesto seniūnija.

Jonavos rajono savivaldybės tarybos posėdis numatytas balandžio 21 d.

Jonavos rajono savivaldybės 2022 - 2024 metais KPPP lėšomis remontuojamų vietinių kelių ir gatvių kaimo seniūnijų objektų sąrašas

Jonavos miesto seniūnijos 2022 - 2024 metais KPPP lėšomis remontuojamų vietinių kelių ir gatvių objektų sąrašas

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: