Nors ir pasibaigė didysis snygis ir pagrindinės miesto gatvės jau nuvalytos, tačiau dalis gyventojų vis dar įkalinti sniego gniaužtuose. Nepaliaujamai pilasi gyventojų pasipiktinimai dėl nepravažiuojamų kiemų, nenukastų įvažiavimų į daugiabučių teritorijas, neperbrendamų kiemų.

Jonaviečiai reikšdami nepasitenkinimą dėl nenuvalyto sniego, vardija gatvių pavadinimus, kuriose pūpso sniego kalnai ar trukdo provėžos. Portalui jonavoszinios.lt išvardintos gatvės, perduotos sniego valymo darbus mieste atliekančiai UAB ,,Jonavos paslaugos".

Kaip informavo įmonė, šią savaitę pradedama išvežinėti sniego sankaupas iš kritiškų teritorijų, t. y. iš tų vietų, kur nėra galimybės nustumti sniegą į kelkraštį, kur itin siauri pravažiavimai. Sniegas bus išvežamas ir supilamas tose vietose, kur netrukdys automobilių ir pėsčiųjų eismui.

Primenama, kad dėl kelkraščių ar daugiabučių kiemų aikštelių valymo,  gyventojai turėtų susitarti tarpusavyje ir patraukti automobilius. Tuomet apie atlaisvintą teritoriją informuoti „Jonavos paslaugų“ komunalinio ūkio skyrių arba miesto seniūniją. Sutartą dieną ir valandą bus atsiųsta technika, kuri nuvalys sniegą.

Pranešimus galite teikti tel. nr. :  (8 686) 400 68 arba el. paštu:  povilas@jonavospaslaugos.lt . Čia pat galite pranešti ir apie nevalomus šaligatvius.

Skaitytojos V. S. nuotrauka 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: