Asociacija Gyvūnų̨ mylėtojų̨ klubas „Jonava ir keturkojai" šaukiasi visos įmanomos pagalbos – artėjant gražiausiai pavasario šventei, klubas lieja ašaras ir maldauja padėti.

Kaip praneša „Jonava ir keturkojai“, iš nuomojamo buto išsikrausčius žmonėms, be vietos liko net 12 kačiukų, kurių priežiūrai ir globai reikalinga ne tik finansinė parama, bet ir laikini globėjai.  

„Trumpai: situacija buvo žinoma visoms esamoms prieglaudoms, asociacijoms Jonavoje, tačiau nei viena nepanoro prisidėti.. Gavome skambutį iš soc. darbuotojos, jog reikalinga pagalba perimant net 12 kačių, kadangi žmonės išsikrausto iš nuomojamo buto, o kitur vietos jiems nebėra“, - skelbia Asociacija Gyvūnų̨ mylėtojų̨ klubas „Jonava ir keturkojai".

Klubas kviečia jonaviečius pasiryžti bent laikinai pagloboti mažylius, kurių amžius ir charakteriai įvairūs, o nesant galimybei priglausti kačiuko, prašoma skirti finansinę paramą.

„Skauda pagalvoti apie ateinančias sąskaitas, bet dar skaudžiau į gatvę paleisti tokį būrelį giminingų sielų. Jau įsivaizduojame + - sąskaitą už visus 12  kačių (skiepai, čipai, sterilizacijos, vaistai nuo kirmėlių, blusų, testai FIV; FEL, maistas, palutės, kraikas). Vien už šitą būrį MINIMUM 500 € tikrai bus. O ir be jų dar būrys globotinių, laukiančių namų. Tikimės, jog suprantate mus ir esame ne vieni, kurie myli, dievina ir aukojasi dėl mažųjų draugų“, - pagalbos prašo „Jonava ir keturkojai“.

Detalesnė informacija apie 12 kačiukų tel.: 8 676 69767

Prisidėti galite:

  1. Asociacija Gyvūnų̨ mylėtojų̨ klubas „Jonava ir keturkojai"

LT135013200014001216

Swift kodas: LCKULT22

Paskirtis: 12 kačių

  1. Paypal: jonavairketurkojai@gmail.com  (pastaba: spauskite Paypal donate, kad Jūsų̨ auka būtų neapmokestinama).

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: