Kuomet balandžio 26-ąją paviešinome informaciją (ČIA), kad ketinama pertvarkyti J. Ralio gatvę ir ten esančią perėją ją susiaurinant ir įrengiant saugos salelę bei trumpinant autobusų stotelės įvažą, didžioji dalis miestiečių tiesiog įsiuto.

Kaip iš gausybės rago pasipylė komentarai:

„Na jei kelių direkcijai priklauso tas kelias, o ne savivaldybėj, tai ką mes galim padaryti? Rašyt peticijas? Kokie veiksmai turi būti iš piliečių pusės, kad tas kelias nebūtų susiaurintas?...“.

„Negi mūsų kelių direkcijos sprendimus priima tokios bukos būtybės, lyg patys mąstyt nesugebėtų? Kodėl dar nėra jokia institucija sukūrus savo modelio, o pastoviai dairosi į kitas šalis ir kopijuoja?...“.

„Jonavos administracija galimai gali apskųsti šį planą, bet reikia specialistų palankios išvados, arba spec. transporto naudotojų pretenzijų. Nejaugi nėra būdo išspręsti klausimo jonaviečių naudai? Turėtų būti šio plano ir apskundimo procedūra nepriklausomų specialistų išvadų pagrindu...“.

„Ooo!! Dar turim gatvių, kurias galima susiaurint“

„Kamščiuose sudegs daugiau kuro, būsim labiau įdegę, išliksim labiau užkonservuoti ne tik nuo Achemos teršalų, bet ir nuo smogo pertekliaus...“.

„Ant kiek reikia būti egoistu psichopatu, taip teršiant gamtą ir eikvojant žmonių pinigus ir laiką...“.

„Pagaliau geros naujienos“ – ironizavo skaitytojas, nes jis mėgsta, kad būtu siaura, toliau šmaikštavo jis.

Ir tai tik keli „perliukai“, iš gausybės komentarų socialinėje erdvėje. Bet norime paklausti, ar J. Ralio gatvės ir jos pėsčiųjų perėjos pertvarkymas tikrai toks jau blogas sprendimas?

Ne kartą šioje perėjoje buvo kliudyti pėstieji. Kuomet praeitų metų spalio pabaigoje išplatinus pranešimą apie J. Ralio gatvėje, pėsčiųjų perėjoje kliudytą berniuką, miestiečiai atkreipė dėmesį į šios perėjos saugumą – jie tvirtino, kad ji yra nesaugi ir būtina imtis pertvarkymo (ČIA). Tai gal Kelių direkcijos užmojai – didinti saugumą J. Ralio gatvėje - ne tokie jau blogi?

Sudalyvaukite apklausoje (ČIA) ir išreikškite savo nuomonę.

 

 

 

 

Kaip vertinate Dalyvaujamojo biudžeto rezultatus?

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: