Už jokius pinigus neįmanoma nusipirkti Šeimos- ja tampama, tampama einant kartu per gyvenimo išbandymus: kartu liūdint ir džiaugiantis, kartu verkiant ir šypsantis, tiesiog keturkojai Šeimos nariai nemoka to pasakyti- jie tai parodo savo elgesiu, ištikimybe, liūdesiu nuleidžiant galvą ir džiaugsmu vizginant uodegą. Kaip Vyrui ir Žmonai nereikia kartais pasakyti nė žodžio- liūdesys jaučiamas net eisenoje, kvepavime, dalykuose ir smulkmenose, kurių svetimi net nepastebėtų ar laikytų nereikšmingais dalykais, o artimam nereikia net žodžio pasakyti- tai tiesiog jaučiama… keturkojai Šeimos nariai nemoka kalbėti, tai visus jausmus bando perduoti savo elgesiu, žvilgsniu, prisiglaudimu, atsidavimu ir noriu būti kartu kuomet sunku ar liūdna- tiesiog būti šalia.

Mūsų Apis nemoka pykti, nemoka kąsti, nemoka būti agresyvus, nemoka elgtis įžūliai ar piktai, Jis net urgzti nemoka- tai baltos spalvos teigiamų emocijų kupinas visų draugas, kuris tik ir nori palaižyti ranką ar nosį.

Žodžiais nenusakysime padėkos Žmonėms, kurie padėjo, padeda, dalinasi, prisideda prie Apio paieškų - yra labai daug mus supančių gerų ir dorų Žmonių, žodis AČIŪ yra per mažas Jūsų gerumui nusakyti.

Kaip bebuvo, mūsų šeimos narys Apis yra šuo, ne žmogus, miške jis pasiklysti negalėjo. ( o jei ir galėjo- patikrinome viską kiek įmanoma patikrinti, Apio aplinkiniuose miškuose nėra )

Apis pats nedingo iš savo namų ir Šeimos savo noru negalėjo palikti- arba jam kažkas “padėjo”, arba nutiko kažkas bloga.

Už jokius pinigus Šeimos nenusipirksi, bet galbūt yra kaina, kuri padėtų šeimos nariui grįžti namo????

Supraskite - šuo užaugęs šeimoje, nėra tik šuo.

Kreipiamės su didžiuliu ir nuoširdžiu prašymu - padėkite Apiui grįžti namo…

Už šuns sugrąžinimą siūloma 2000 eurų suma.

868328888

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: