Karui Ukrainoje nesibaigiant, panašu, kad gyventojai nerimauja dėl galimybės padėti sau arba kitiems - portalas jonavoszinios.lt pastarosiomis savaitėmis sulaukė ne vieno klausimo, susijusio su galimybe nemokamai lankyti pirmosios pagalbos kursus. Ar šie organizuojami Jonavoje?

Susisiekus su Jonavos visuomenės sveikatos biuru (VSB) paaiškinta, kad pirmos pagalbos nemokami mokymai įmonėms, įstaigoms, organizacijoms bei gyventojų grupėms (15 dalyvių) aktyviai vykdomi nuo 2019 metų.

,,Viso jau esame pravedę apie 50 mokymų/ 800 dalyvių.  Mokymus vedame visomis aktualiomis pirmos pagalbos teikimo temomis, mokymų turinį galima derinti pagal dalyvių grupės poreikį. Apmokome dirbti su automatiniu išoriniu defibriliatoriumi (AID), turniketu (masyvaus kraujavimo stabdymo priemone)", - paaiškino VSB visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Rūta Pugačiauskienė.

 Čia pat priminta, kad įmonių, įstaigų, organizacijų, bendruomenių ar gyventojų grupes (15 dalyvių) kviečiame kreiptis ir derinti užsiėmimų laiką tiesiogiai tel. 8 68413389 Rūta Pugačiauskienė.

,,Mokymus vedame dalyviams patogiu laiku Biure, arba bet kurioje kitoje sutartoje vietoje", - teigė specialistė. 

Daugiau informacijos galima rasti čia.

Pirmos pagalbos mokymai gyventojams - IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:
https://forms.gle/SGZkk2dvLt3jNkJQA

Susidarius 15 dalyvių grupei bus patikslinta užsiėmimo data, dalyvius informuos
trumpąja SMS žinute. 

Mokymai NEMOKAMAI vyks adresu:

Chemikų g. 136, Jonava
(Visuomenės sveikatos biure)

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: