Praėjusią savaitę Lietuvių kilmės sportininkus - mėgėjus iš viso pasaulio subūrė XI-osios žaidynės, vykusios liepos 14-17 dienomis Druskininkuose. Į jas susirinko apie 2700 dalyvių, atvykusių iš 23 šalių.

Renginyje vyko įvairių sporto šakų rungtys, tarp kurių - ir štangos spaudimas. Šioje rungtyje savo sugebėjimus pademonstravo sportininkai iš Jonavos:  Vitalijus Chlomko, Vilma Chlomkienė, Agnius Stučinskas ir Augusta Chlomko. Jie atstovavo sporto klubą „Aleks atletik“ (treneris Aleksandras Žukauskas). Visi minėti sportininkai lipo ant nugalėtojų pakylos.

Augusta Chlomko dalyvavo štangos spaudimo varžybose pirmą kartą ir užėmė II-ąją vietą. Ji paspaudė 45 kg. Merginą ruošė tėtis Vitalijus Chlomko.

Agnius Stučinskas, kuriam šios varžybos jau ne pirmos, užėmė I-ąją vietą ir pagerino savo rezultatą, paspausdamas 112,5 kg.

Vitalijus Chlomko dalyvavo pirmoje veteranų amžiaus grupėje ir iškovojo 2-ąją vietą.

Vilma Chlomkienė, taip pat iškovojusi II-ąją vietą, dalyvavo ,,Open" moterų grupėje.

Visi sportininkai džiaugėsi pergalėmis ir puikiai suorganzuotu renginiu.