Jau ne kartą esame rašę, kad portalo jonavoszinios.lt redakciją nuolat pasiekia gyventojų pranešimai apie vairuotojus pažeidžiančius Kelių eismo taisykles. Į tai dėmesį atkreipia ir Chemikų gatvės gyventojas, užfiksavęs ne pačiu teisingiausiu būdu pastatytą automobilį.

Anot skaitytojo, nuotraukoje užfiksuoja transporto priemonė trukdė pravažiuoti kitiems. 

Viešosios tvarkos pareigūnai dėmesį atkreipia ir į kitą pažeidimą -  automobilis pastatytas ant vejos.

,,Nuotraukose matome, kad automobilis užvažiavęs ant vejos. Vadinasi, vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisyklių 150.5 punktą, kuris draudžia sustoti ir stovėti ant vejos (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai) bei kitose transporto priemonių stovėjimui neskirtose teritorijose", - paaiškino pareigūnai.

Atkreiptas dėmesys, kad jei minėtas automobilis trukdo įvažiuoti (išvažiuoti) į (iš) stovėjimo aikštelės, tuomet pažeidžiamas KET 150.10 punktas.

Už šiuos pažeidimus numatyta administracinė atsakomybė ANK 417 straipsnio 2 dalyje „Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti“ ir tokia neatsakinga veika užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: