Jonavos „CBet“ (0-1) Lietuvos krepšinio lygoje debiutavo su sausakimša arena ir užkurta pirtimi daugkartiniams pirmenybių čempionams Kauno „Žalgiriui“ (1-0).

Rungtynes stebėjo 1,7 tūkst. žiūrovų!

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmose oficialiose sezono rungtynėse kovojo iki jų pabaigos, bet galiausiai Jonavoje 86:80 (27:24, 20:16, 25:18, 14:22) pergalę šventė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

Iki mačo pabaigos likus 6 minutėms „Žalgiris“ pirmavo 12 taškų persvara (78:66), bet užsikūręs australas Lachlanas Andersonas pataikė tris tritaškius iš eilės ir likus pusketvirtos minutės „CBet“ priartėjo iki 75:81.

Jonavos arenoje susirinkę sirgaliai atsistojo ir sukėlė didžiulį triukšmą, tačiau jūsų palaikomi krepšininkai šiek tiek sustojo puolime.

Lukas Lekavičius likus 80 sekundžių greitoje atakoje lengvai pasižymėjo dvitaškiu (86:80), o daugiau taškų ekipos neįmetė.

„CBet“: Lachlanas Andersonas 20 (6/7 trit.), Manu Lecomte 16 (7 rez. perd.), Juanas Palaciosas (7 atk. kam.) ir Evaldas Šaulys po 12, Edvinas Šeškus 9.