,,Sveiki. Norėjau pasiteirauti, kokios taisyklės galioja parduotuvėms, prekiaujančioms mėsa. Situacija tokia, kad nusipirkau kiaulių liežuvių, kurie buvo užsaldyti ir laikomi parduotuvės šaldiklyje. Grįžusi namo ir atšildžiusi juos pajaučiau blogą kvapą. Pasižiūrėjusi ant pakuotės pamačiau, kad galiojimas buvo pasibaigęs.

Mano klausimas toks, ar parduotuvės gali prekiauti užšaldytais, tačiau iš galiojimo išėjusiais produktais? Įtariu, kad mėsa buvo užšaldyta būtent todėl, kad artėjo jos galiojimo terminas, tikintis, jog taip ji nepašvinks. Šįkart parduotuvės viešai nenoriu įvardyti, tačiau specialisto komentaras praverstų", - teigė į redakciją parašiusi moteris.

Susisiekus su VMVT paaiškinta, kad parduotuvėse užšaldyti maisto produktai gali būti parduodami tik supakuoti į gamintojo pakuotę ant kurio privalo būti gamintojo nurodytas galiojimo laikas. Parduoti maisto produktus su pasibaigusio galiojimo terminu yra draudžiama.

Tiesa, namuose supratus, kad nusipirktas gaminys - netinkamas naudojimui, visų pirma patariama apie tai pranešti pačiam prekybininkui, nepriklausomai nuo to, ar galiojimo terminas pasibaigęs ar ne. Neradus bendro sutarimo, galima kreiptis ir į VMVT.

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: