Birželio 13-ąją publikuotas skaitytojos laiškas, kuriame ji pasakojo nesėkmingą patirtį Jonavos ligoninės Priėmimo skubiosios pagalbos skyriuje. Po laiško viešinimo, minėtame skyriuje pradėta Vidaus audito procedūra. (Plačiau apie tai ČIA). Šiandien gautas kitos jonavietės atsiliepimas, kuriuo dalinamės su savo skaitytojais.    

,,Kadangi skaičiau straipsnį apie Jonavos priėmimą būdama jame, jaučiu pareiga parašyti nuomonę taip pat. Atvežiau savo mamą dėl skausmo. Priimtos buvome per kelias minutes, kraujo tyrimai irgi paimti greitai. Vaistai nuo skausmo paskirti iš kart po kraujo tyrimų paėmimo. Viskas vyko operatyviai, o svarbiausia, jaunas mandagus ir be galo paslaugus personalas nuramino mane bei ypač jautrią mano mamą.

Noriu paminėti, kad man būnant priėmime bent 2 žmones (ne pačios geriausios reputacijos) elgėsi nemandagiai, šaukė ir keikėsi, todėl manau, kad mes turime vertinti medikų darbą. Gal būt kartais jie būna pikti, ar pavargę, bet pagalvokime, kokį sunkų darbą jie dirba. Ačiū visam personalui”, - rašo jonavietė. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: