„Ieškau darbo. Žiūriu visas oficialiai skelbiamas laisvas darbo vietas - tiek Užimtumo tarnybos, tiek konkrečių įmonių interneto svetainėse patalpintus pasiūlymus. Netyčia socialinio tinklo grupėje  užmačiau kelis darbo skelbimus, kad  AB "Achema" pastoviam darbui ieško elektromonterio ir sandėlio darbininkų, o štai šių paminėtų darbo pozicijų oficialiame achema.lt puslapyje neradau, jame visai kiti darbo pasiūlymai. Kai policija nuolat akcentuoja kritiškai vertinti socialinių tinklų informaciją, kyla klausimas – ar tie „Achemos“ darbo skelbimai yra tikri? Gal tai naujas sukčiavimo būdas, apie kurį nėra žinoma?“,- laiške situaciją dėstė jonavietis, nepanoręs atskleisti savo vardo.

Šią situaciją paprašėme pakomentuoti  AB „Achema“ Personalo ir bendrųjų reikalų direktorės Ingos Jakučinskienės.

„AB „Achema“ yra didžiausias Jonavos darbdavys, pritraukiantis darbuotojų ne tik iš Jonavos regiono, bet ir kitų miestų bei miestelių. Kad, ieškodami naujų komandos narių, pasiektume didesnį ratą potencialių darbuotojų, kaip ir kitos didžiosios šalies bendrovės, naudojamės įvairiais įrankiais bei kanalais – skelbiame darbo skelbimus ir įmonės tinklalapyje, ir socialiniuose tinkluose, ir kitose darbo paieškos sistemose.

Šiuo metu ieškome elektromonterio, sandėlio darbininko, šaltkalvio, automatikos derintojo, operatoriaus bei slaugytojo pareigybių žmonių. Išsamiau apie šias pozicijas galite pasiskaityti mūsų tinklalapio skiltyje Karjera: https://www.achema.lt/karjera„ – teigia I. Jakučinskienė.

Beje, verta paminėti, jog sausio 19 d., kuomet buvo siunčiama užklausa bendrovei, tinklalapyje achema.lt išties nebuvo skelbiama, kad įmonė pastoviam darbui ieško elektromonterio ir sandėlio darbininkų, tačiau šiandien, sausio 20-ąją oficialiame puslapyje paskelbtos ir šios darbo pozicijos.

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: