Jonavietis,  mišrių kovos menų sportininkas Natas Stupak, pergales ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje skina jau nuo 2016 metų. Jaunojo sportininko trofėjų kolekcija nuolat papildoma ir SWAT, KOK turnyrų bei kikbokso čempionatų trofėjai. O 2023 metų pavasarį kraštietis savo svorio kategorijoje (iki 67 kg) pripažintas Lietuvos kikbokso čempionu. 

Ant nugalėtojų pakylos Natas Stupak ,,neužmigo” ir šiuo metu į Lietuvą atsiveža naują pergalę  -  Balkanų šalių kikbokso vicečempiono titulą.   

N. Stupak šį savaitgalį, spalio 20-22 dienomis, dalyvavo WAKO Balkan cup  - atvirajame Balkanų šalių kikbokso čempionate, kuriame varžėsi 635 sportininkai iš 11 valstybių.  

Natui teko kovoti ir su varžovu, ir su teisėjais, kurie, deja, nusprendė, kad varžovas yra geresnis. Natas Stupak nežymiais taškais finale pralaimėjo Serbijos atstovui ir tapo Balkanų šalių vicečempionu. Pats sportininkas pasiryžęs grįžti ir atkovoti savo medalį. 

,,Šiame čempionate, finalinėje kovoje dėl čempiono vardo susitikau su Serbijos atstovu. Visus 3 raundus, laimint kovą, teisėjai nusprendė, jog aš pergalės neiškovojau ir ją atidavė Serbijos kovotojui, užėmiau 2 vietą ir tapau vicečempionu”, - apie iškovotą titulą pasakoja N. Stupak.  

Paklaustas, kaip intensyviai ruošėsi šioms varžyboms, jaunasis sportininkas teigė, jog treniruotėse atidavė visą save.   

,,Visada treniravausi būtent šiam čempionatui. Ruošiamės keletą savaičių, treniravausi labai stipriai, jose  atidaviau visą save, nes žinojau, kur važiuoju ir koks yra tikslas.  

Nors pasirodymu esu patenkintas, tačiau dėl paties vicečempiono titulo nesu laimingas. Įsitikinęs, kad  100% laimėjau šią kovą.  Aišku, visada gali būti geriau, bet, kaip minėjo mano treneris Tadas Rimkevičius, mes atvažiuosime ir atsiimsime savo medalį”, -  optimistiškai sako Natas Stupak.

Sportininkas už pasiekimus ir visokeriopą pagalbą bei palaikymą dėkoja treneriams Tadui Rimkevičiui, Evelinai Puidaitei, Renatui Buškui. Taip pat komandos draugams, Lietuvos kikbokso federacijai už galimybe dalyvauti, ir, žinoma, šeimai.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: