Balandžio 20-ąją Jonavoje vyko atviras Baltijos Grappling čempionatas.

Sporto klubas ,,Faiteris" kartu su partneriais Internationa Grappling Federation, Jonavos r. savivaldybė, Jonavos sporto centru organizavo atvirą Baltijos Grappling čempionatą.

Smagu pasidžiaugti klubo sportininkų pasiekimais:

Absoliučios svorio kat. GI ir NOGI čempionė tapo ir čempiono diržus iškovojo MIGLĖ NEMANYTĖ.  


Miglė dalyvavo GI (su kimono) ir NOGI (be kimono) disciplinose savo svorio kategorijos, taip pat ir GI , NOGI absoliučioje svorio kat. kur svoris nežiūrimas, kovoja visi kas nori, tad čia kovoja stipriausi čempionato dalyviai. Tad Miglė turėjo bene daugiausia kovų iš visų dalyvių, po kovų maratono ant apdovanojimų pakylos lipo net keturis kartus.

Kovodama pagal savo svorio kat. GI disciplinoje finale nusileido varžovei ir atiteko antra vieta. Vėliau susitikus absoliučioje svorio kat. GI disciplinoje Miglė atsirevanšavo ir tapo čempione. NOGI disciplinoje Miglei neprilygo niekas, ji tapo čempione pagal savo svorio kat. ir absoliučioje svorio kat. Miglė Nemanytė šiame čempionate buvo stipriausia moteris kovotoja.

Kiti mūsų pasiekimai:

Miglė Nemanytė 1 vieta absoliučioje svorio kat. GI ir NOGI savo svorio kat. 1 vieta NOGI  ir  2 vieta GI.

Arnis Železniakas 1 vieta NOGI, 2 vieta  GI.

Deividas Slavinskas 1 vieta  NOGI.

Armandas Glinskas 2 vieta NOGI.

Aidas Vidzickas 2 vieta NOGI.

Timur Dobrikov 2 vieta  NOGI.

Kazys Kazakevičius 3 vieta GI ir NOGI.

Džiaugiamės ir dėkojame sportininkams ir treneriams Arnoldui Lukošiūnui, Tomui Svirskiui, Matui Vaicekauskui, Albertui Kašėtai, visam SK Faiteris kolektyvui ir aktyviems tėveliams kurie prireikus visada padeda.

,,Smagu, kad tradiciškai kelis metus iš eilės Baltijos čempionatas vyksta Jonavos arenoje. Kadangi turime surinkę nemažą patirtį, tad renginys praėjo sklandžiai, dalyviai liko patenkinti. Iš dalyvių, trenerių ir teisėjų sulaukėme nemažai pagyrų ir padėkų. SK Faiteris taip pat dėkoja visiems dalyvavusiems, dėkojame ir nuolat mus palaikantiems LRS nariui Eugenijui Sabučiui, Jonavos r. savivaldybei ir Jonavos merui Mindaugui Sinkevičiui, sakome ačiū Jonavos sporto centrui ir direktorei Jūratei Stanislovaitienei, IGF prezidentui Kęstučiui Smirnovui. Be jūsų šis gražus renginys būtų neįmanomas.

Toliau energingai dirbame ir jau gegužės 4 d. Jonavos arenoje  SK Faiteris kartu su partneriais Lietuvos MMA federacija, Jonavos r. savivaldybė, Jonavos sporto centras organizuos atvirą Baltijos MMA čempionatą, kur sulauksime svečių iš Latvijos, Estijos, Vokietijos, Ukrainos, Suomijos. Tad naudodamasis proga, kviečiu visus atvykti ir pasigrožėti renginiu",- sako sporto klubas „Faiteris“ Prezidentas Arnoldas Lukošiūnas. 

Sporto klubo „Faiteris“ inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: