Birželio 3 d. Ramybės skvere vyko vasaros atidarymo šventė.

Renginys prasidėjo 14 val. įvairiomis veiklomis: „Žaliasis Taškas“ žinių ir patirčių palapinėje vyko diskusijos apie rūšiavimą ir rūšiavimo turnyrai visai šeimai, „Atiduotuvių kiemas“ kvietė prisidėti prie atliekų prevencijos, čia buvo galima nemokamai pasiimti dar tinkamus naudoti daiktus ir pažaisti stalo žaidimą „Ekomonstriukai“. 

Jonavos kultūros centro (JKC) savanoriai dailino vaikų veidukus, rodė įvairius eksperimentus ir užsiėmė smagiomis kūrybinėmis veiklomis. Finansinių konsultacijų įmonė „iFuture INVESTMENTS“ pristatė seminarus apie vaikų finansinį raštingumą, D&DM leidykla – edukacines knygas. Šauliai taip pat nesnaudė: žaidė įvairius žaidimus, „Curio city“ palapinėje vyko ne tik protų mūšis šeimoms, tačiau ir profesijų žaidimai. Mažuosius renginio svečius džiugino pripučiamų batutų „7 verslai“ pramogos, o suteikė energijos Laimutės skanumėliai bei Elenos saldumynai.

Nuo 16 val. scenoje gražiausius kūrinius dovanojo svečiai iš Kauno – estradinio dainavimo studija „Lašeliukai“, vaikų dainavimo studija „Vokalizė“ kolektyvai „Septima“ bei „Mažoji septima“, JKC pop grupė „Šuldu Buldu“, Jeronimo Ralio gimnazijos solistės Elvija Zvicevičiūtė ir Karolina Lebednykaitė, solistė Akvilė Kolojanskaitė. 

Nuo 19 val. susirinkusieji šėlo su atlikėju Roku Yan ir gyvo garso grupe. 

Tegul vaikus lydi šypsena!

JKC inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: