Balandžio 8 dieną Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos krepšinio federacijos organizuojamas projektas „Atskleisk talentą“, kuris yra skirtas U13-U18 amžiaus grupių jauniesiems krepšininkams. Projekto metu vyksta parodinės treniruotės vaikams ir treneriams kurias veda garsūs Lietuvos krepšinio treneriai.  Jonava tapo jau dešimtąja projekto stotele, kur treniruotes vedė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio asistentas Kęstutis Kemzūra. Buvo pravestos trys treniruotės : U13/U14, U15/U16 ir U17/U18 amžiaus grupių jaunuoliams. Visose treniruotėse dalyvavo po 16 jaunųjų sportininkų. 

Jonavoje projekte dalyvavusiems treneriams (E.Zinys, G. Mazurevičius, T. Kepežinskas ir A. Kačenauskas) padovanoti LKF įsteigti sportiniai treningai, projekto dalyviams įteikti marškinėliai, o geriausi du žaidėjai iš savo grupės apdovanoti NIKE prizais. 

Tiek treneriai, tiek jaunieji krepšininkai dėkoja Lietuvos krepšinio federacijai už galimybę atnaujinti žinias bei suteiktą progą pasimokyti krepšinio subtilybių iš tokio garsaus trenerio kaip K. Kemzūra. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: