Šį savaitgalį, gegužės 13-14 dienomis, Jonavos diskgolfo parke vyks 4 Lietuvos diskgolfo taurės etapas. Šveicarijos diskgolfo klubo organizuojamose varžybose dalyvaus 105 sportininkai, tačiau laukiami ir žiūrovai - Joninių slėnyje bus suteikta galimybė išbandyti šią sporto šaką patiems.

Gegužės 13 dieną, šeštadienį, susitiks atviro diviziono sportininkai. Gegužės 14 dieną, sekmadienį, moterys, jaunimas, ir vyresnį sportininkai ir sportininkės.

Varžybos abi dienas prasidės nuo 10 valandos ir vyks iki 18 valandos. 10 - 13 val. bus žaidžiamas pirmas ratas, 13:00 - 14:30 val. numatyta pertrauka, 14:30 val. -  17 val. planuojama žaisti antrąjį ratą, o 18:00 val. vyks sportininkų apdovanojimas. 

Kodėl varžybos vyks būtent Jonavoje? 

,,Buvo skelbiami paraiškų prašymai organizuoti Lietuvos taurės etapus. Lietuvos diskgolferiai balsavo ir iš 12 pateiktų paraiškų buvo atrenkamos tik 7. Mūsų Šveicarijos diskgolfo klubas laimėjo teisę organizuoti turnyrą - suskaičiavus visus balsus paaiškėjo, kad mes užėmėme antrąją vietą.  

Tai, ko gero, reiškia, kad žaidėjai myli Jonavos parką, įvertina jo sudėtingumą bei kokybę", - portalui jonavoszinios.lt sakė Šveicarijos klubo sportininkė, daugkartinė čempionatų laimėtoja Mireta Jurgelevičiūtė. 

Sportininkė pasakoja, kad Jonavos diskgolfo parkas išsiskiria savo kokybe ir išskirtiniu reljefu.

,,Jis priverčia mąstyti plačiau. Čia yra visko: kalnų, lygumų, miškingų vietų, vandens telkinių. Manau, tai lemia aukštą parko kartelę ir malonumą rungtyniaujant čia", - kalbėjo M. Jurgelevičiūtė. 

Sportininkė pripažįsta, kad rungtyniauti savame krašte - malonumas. Ne ką mažesnis malonumas ir imtis tokio lygio varžybų organizavimo jame.  

,,Šios varžybos svarbios visos Lietuvos diskgolfininkams. Jų organizavimas prisideda ir prie šio sporto auginimo", - kalbėjo jonavietė. 

Gyventojai kviečiami stebėti varžybas, tačiau visų prašoma atkreipti dėmesį į įspėjamuosius ženklus, kurie nukreips kitu takeliu ar praėjimu. Tai daroma dėl praeivių saugumo ir sklandaus renginio. 

Pertraukos metu galite ateiti prie varžybų  centro - Joninių  slėnio. Čia galėsite patys išmėginti ir artimiau susipažinti su šia sporto šaka. 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: