Buvęs pagrindinės Jonavos futbolo komandos treneris ir žaidėjas Eisvinas Utyra pradeda dirbti VšĮ „Jonavos futbolas“ direktoriaus pareigose. Šiai įstaigai priklauso reprezentacinis miesto futbolo klubas FK „Jonava“, įstaiga taip pat vykdo Jonavos rajono vaikų ir jaunimo futbolo plėtros programas.

Ketvirtadienį naująjį vadovą pasveikinęs rajono meras Mindaugas Sinkevičius akcentavo, kad permainos klubo valdyme pirmiausiai turėtų užtikrinti kokybišką Jonavos rajono vaikų ugdymą.

„Turime kuo greičiau pamiršti visas nesėkmes, kurios lydėjo mūsų futbolo klubą aukščiausioje lygoje ir susikoncentruoti į vaikų bei jaunimo paruošimą, užsiauginti naują jonaviečių komandą, kuri džiugins žiūrovus stadionų tribūnuose ir garbingai atstovaus savo miestui Lietuvos čempionatuose“, - sako meras M. Sinkevičius.

Jonavietis, 32 m. Eisvinas Utyra didžiąją futbolininko karjeros dalį praleido Jonavos „Lietavos“ klube, su kuriuo 2012 ir 2015 m. tapo Lietuvos Pirmos lygos čempionu. 2017 – 2018 m. E. Utyra treniravo Jonavos antrąją komandą, o 2019 m. tapo pagrindinės ekipos vyr. treneriu. Šių metų pavasarį iš šių pareigų pasitraukė.

FK „Jonava“ per paskutinį sezoną A lygoje neiškovojo nei vienos pergalės ir savo pasirodymą užbaigė paskutinėje turnyro lentelės vietoje.

Jonavos rajono savivaldybės taryba lapkritį pritarė sprendimui investuoti papildomų lėšų į Jonavos futbolą ir perimti VšĮ „Jonavos futbolas“ valdymą, kad būtų užtikrinta tinkama įstaigos veikla.

Jonavos r. sav. info.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: