Pirmajame kėlinyje tarp Jonavos ,,CBet" ir Pasvalio ,,Pieno žvaigždių" vyko apylygė kova ir ne vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, bet kėlinio pabaigoje Evaldo Šaulio ir Vitalijaus Kozio tempiami šeimininkai laimėjo pirmąjį ketvirtį 22:16.

Antrajame kėlinyje abi komandos sustojo puolime ir jo pradžioje sunkiai rinko taškus. Komandos klydo daugiau kartų, nei sėkmingai užbaiginėjo atakas. Vyraujant tokiam chaotiškam žaidimui į priekį išsiveržė pasvaliečiai ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 34:38.

Po ilgosios pertraukos jonaviečiai pagerino asmeninę gynybą ir įpusėjus kėliniui išlygino rezultatą. Tada pasvaliečių treneris Mantas Šernius buvo nubaustas techninę pražanga ir atmosfera Jonavos sporto arenoje pradėjo kaisti.

Ketvirtajame kėlinyje L. Anderson‘o užkurti jonaviečiai rungtyniavo lyg ant sparnų ir šventė pergalę rezultatu 77:69!