Nenustebkite dviračių ir pėsčiųjų takuose pamatę ne dviratį, ne paspirtuką ar riedį, o keturratę transporto priemonę su savivarčiu. Tai naujas miesto gražinimo pagalbininkas - elektrinis automobilis, kurį pristato bendrovė „Jonavos paslaugos“.   

„Šiandien pristatome naujausią mūsų įmonės pirkinį – inovatyvų, gamtai draugišką elektrinį automobilį, kuris bus naudojamas želdynų priežiūrai – jų įrengimui ir laistymui. Automobilyje bus sumontuota laistymo sistema su 500 litrų talpa vandeniui. Automobiliu bus patogu atsivežti sodinamus augalus, įrankius, žemę, mulčių ar kitas reikalingas priemones – jame sumontuotas savivartis. Jis yra kompaktiškas ir lengvas, juo važiuodami dviračių ar pėsčiųjų takais, negadinsime jų dangos.

Transporto priemonė gali vežti iki 1 tonos svorį, nuvažiuoti iki 120 kilometrų, 50 km/h greičiu, ko pilnai užtenka darbo dienai.  

Pilnai elektrinis automobilis neskleidžia jokio triukšmo, neteršia oro, tad kai dirbsime darbus parkuose ir kitur, netrikdysime poilsiautojų ramybės“, - pasakoja UAB „Jonavos paslaugos“ direktoriaus pavaduotojas komunaliniam ūkiui Povilas Beišys.

Pristatoma transporto priemonė gauta šią savaitę ir jau po savaitgalio oficialiai išriedės „į darbus“. Tačiau jau dabar miestiečiai išvydę bandomąjį važiavimą, šypsojosi ir akylai stebėjo dar Jonavoje nematytą naują įrangą.

Anot P. Beišio, tai, tikimasi, nebus vienintelė elektrinė transporto priemonė „Jonavos paslaugose“. Ir ateityje ketinama elektrines transporto priemones taikyti miesto priežiūros darbams. Įmonė turimus senus benzinu ar dyzelinu varomus automobilius po truputį keis į ekologiškas, darbui pritaikytas transporto priemones.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: