Jau tampa kone tradicija, kuomet bendrovė „Jonavos paslaugos“ socialinio tinklo paskyroje kviečia dalintis, komentuoti, identifikuoti pažeidėjus - šiukšlintojus bei dalinasi video siužetu „Susipažinkite su rugpjūčio mėnesio „Taikliausiais“.

Nuolat primenama, kad kolektyvinių konteinerių aikštelės yra filmuojamos, pažeidėjai yra identifikuojami. Atpažinote pažeidėją – praneškite UAB „Jonavos paslaugoms“.

Trumpa informacija apie atliekų išmetimą:

- Prieš metant kartoninę dėžę į rūšiavimo konteinerį, ją suplėšome. Anga tokio dydžio dėl to, kad konteinerio talpa būtų išnaudota efektyviai ir neužpildyta per greitai didelėmis dėžėmis.

- Netelpa mišrių atliekų maišai? Naudokite mažesnius maišus (iki 60 litrų talpos). Konteinerių angos suprojektuotos būtent tokio dydžio maišams.

- Dažniausiai gyventojams mišrių atliekų maišai netelpa dėl per didelio kiekio į juos sudėtų nerūšiuotų atliekų. Rūšiuojant  – mišrių atliekų kiekis sumažėja, maišai užpildomi lėčiau, išmesti tampa paprasčiau. Juose nelieka dėžučių, skardinių, stiklo ar kitokių rūšiuojamų atliekų. Rūšiuojant Jūs prisidedate prie gamtos tausojimo, atliekos tampa žaliava ir yra perdirbamos. Rūšiuokime!

- Didelių gabaritų atliekas griežtai draudžiama palikti kolektyvinių konteinerių aikštelėse. Jeigu neturite galimybės patys išsinešti ir pristatyti į tam skirtas specialias aikšteles (Darbininkų g. 19 ir Jonalaukio k.), tokią paslaugą teikiame mes: atvyksime, išnešime ir išvešime didelio gabarito atliekas iš Jūsų namų, butų, įmonių.

Registracija didelių gabaritų atliekų išvežimui:

Tel. 8 349 53689

El. p. atliekos@jonavospaslaugos.lt

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: