Balandžio 3-ąją Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro bendruomenė su džiugia ir šventine nuotaika, plačiomis šypsenomis bei geromis emocijomis pasitiko pavasarį minėdama šv.  Velykas. Daug džiaugsmo teikė smagios margučių ridenimo varžybos. Ši velykinė tradicija sujungė šventės dalyvius į bendrą veiklą, kuri skatino bendravimą, aktyvumą ir linksmybes.

Šventės metu Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro kolektyvas „Mūzos“ pristatė režisierės Audronės Askelavičienės spektakliuką „Zuikis puikis ir Velykė“, kuris žiūrovų buvo palydėtas plojimais. Spektaklio dekoracijos buvo kuriamos mūsų darbuotojų, o joms gaminti naudotos antrinės žaliavos siekiant daiktus prikelti antram gyvenimui.

Su šiuo spektakliu planuojame keliauti po  įstaigas ir organizacijas norėdami parodyti, jog ir asmenys su negalia gali kurti ir vaidinti scenoje. Artimiausias kolektyvo  „Mūzos“ pasirodymas numatytas balandžio 15-ąją Kauno miesto socialinių paslaugų centro Laikino apgyvendinimo skyriuje. Ateityje planuojame spektaklį parodyti ir Kauno miesto Raudonojo Kryžiaus bendruomenei.  

Labai džiaugiamės ir dėkojame, kad į mūsų šventinę popietę atvyko Jonavos rajono  savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė, Lietuvos Respublikos Seimo nario Eugenijaus Sabučio padėjėja Audronė Bagdonavičienė ir Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Jonavos viltis“ tarybos pirmininkė Olga Traskauskienė. Esame labai dėkingi gerbiamoms viešnioms už šiltus ir nuoširdžius žodžius, linkėjimus, šilumą, skirtą laiką bei dėmesį ir tiesiog malonų buvimą kartu.

Iki sekančių susitikimų!  

Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: