Rugpjūčio pradžioje buvo paskelbtas konkursas eiti UAB „Jonavos vandenys“ direktoriaus pareigas. Pretendentai dokumentus pateikti turėjo iki rugpjūčio 24 d. imtinai, o šiandien, rugsėjo 12-ąją savivaldybėje įvyko konkursas minėtoms pareigoms užimti.

Konkurse dalyvavę du kandidatai komisijos vertinimui pristatė įmonės veiklos programas, atsakinėjo į klausimus. Laimėtoju pripažinta Jolita Gumaniukienė, šiuo metu esanti Jonavos r. savivaldybės administracijos turto ir aplinkos apsaugos skyriaus vedėja. 

,,Bet koks procesas įmonės ar organizacijos veikloje laikosi ,,ant keturių banginių" - planavimas, įgyvendinimas, kontrolė ir pokyčiai. Lygiai taip pat ir šios įmonės veikloje būtina užtikrinti ir įgyvendinti šiuos procesus", - iš karto po pokalbio su komisija kalbėjo kandidatė Jolita Gumaniukienė. 

Paklausta, kodėl pasiryžo dalyvauti bendrovės ,,Jonavos vandenys" direktoriaus pareigų konkurse, J. Gumaniukienė pripažino, kad savivaldybės administracijos turto ir aplinkos apsaugos skyrių, jei ją paskirs vadovauti vandentvarkos įmonei, paliks su skaudančia širdimi.

,,Jį palieku su skaudančia širdimi, o šį skyrių prisiminsiu kaip labai gerą etapą ir mėgiamą darbą su puikiu kolektyvu, kurio dabartinė veikla puikiai ,,sustyguota".  Bet taip jau mano gyvenime atsitinka, kad kas devynerius metus pasiilgstu pokyčių. Devynerius metus savivaldybėje dirbau kaip specialistė, po to tiek pat metų dirbau Ūkio banke, kur nuo skyriaus vedėjos pakilau iki filialo valdytojos. Uždarius Ūkio banką grįžau į savivaldybės Turto skyrių ir dabar vėl, praktiškai po devynerių metų, norisi prisiimti naują iššūkį", - kalbėjo Jolita Gumaniukienė.

Jonavos rajono savivaldybė laukia Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadų dėl kandidatės tinkamumo užimti pareigas. Gavus teigiamą išvadą, su ja bus sudaroma darbo sutartis.

Nuo 2020 metų vasario bendrovei ,,Jonavos vandenys" vadovavo ilgametis įmonės specialistas Romas Keliauskas. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: