„2021 m. birželio 23-24 d. atvirose erdvėse organizuojamuose renginiuose gali  dalyvauti neribotas skaičius žiūrovų ir (ar) dalyvių, vyresni nei 6 metų žiūrovai ir (ar)  dalyviai viso renginio metu dėvi kaukes, išskyrus šio nutarimo 3 punkte numatytas išimtis, netaikant reikalavimo užtikrinti bilietų platinimą elektroniniu būdu. Prekiauti maistu ir gėrimais ir teikti kitas paslaugas renginių vietose draudžiama.“, - rašoma Vyriausybės nutarime.

Anot premjerės Ingridos Šimonytės, tai yra tik dviejų dienų pakeitimas, nes dėl bendresnių pakeitimų ministerijos ateis į Vyriausybę po Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio.

Nutarimas priimtas atsižvelgus į Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos pateiktus pasiūlymus. Neatsižvelgiama į Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos pateiktą pasiūlymą visiems atvirose erdvėse organizuojamiems renginiams taikyti švelnesnius reikalavimus, kadangi pagal pateiktą siūlymą visiškai susivienodintų sąlygos atvirose erdvėse organizuojamuose renginiuose, kai renginyje dalyvauja tik asmenys su „Galimybių pasu“ ir asmenys be „Galimybių paso“.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: