1. Pasirinkite patikimą specialistą 

Pirmasis žingsnis prieš apsilankant pas odontologą yra specialisto pasirinkimas. Taigi, jeigu tokio dar neturite, skirkite šiam žingsniui pakankamai dėmesio. Svarbu, kad jūsų burnos būkle besirūpinantis odontologas ne tik puikiai išmanytų savo darbą, bet ir turėtų gerus bendravimo įgūdžius, mokėtų aiškiai pateikti svarbiausią informaciją, atsakyti į rūpimus klausimus.

Odontologijos klinika Vilniuje yra vieta, kur dirba geriausi šios srities profesionalai (daugiau apie ją svetainėje ozoklinika.com). Be to, kad suteikia aukščiausios kokybės paslaugas, jie visuomet stengiasi pelnyti pacientų pasitikėjimą ir užmegzti ilgalaikius ryšius. Visa tai prisideda prie geriausių gydymo rezultatų.

2. Pasižymėkite apsilankymo datą

Normalu, kad kartais mes pamirštame tam tikrus dalykus. Tikriausiai daugeliui yra tekę bent kartą pavėluoti arba iš viso praleisti apsilankymą pas vienokios ar kitokios srities specialistus. Visgi tokios situacijos dažniausiai nėra malonios. Siekiant jų išvengti, užsiregistavus vizitui pas odontologą, rekomenduojama pasižymėti šią datą kalendoriuje arba nusistatyti priminimą telefone. Taip būsite tikri, kad vėliau nesukelsite nepatogumų nei sau, nei kitiems.

3. Gerai išsimiegokite

Kad ir kaip akivaizdžiai tai skambėtų, prieš apsilankymą pas odontologą reikėtų gerai išsimiegoti. Pakankamai didelė dalis žmonių prieš tokius vizitus jaučia mažesnį ar didesnį nerimą. Miegas padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti. Todėl gerai pailsėjus naktį apsilankymas pas dantistą paprastai kelia mažiau jaudulio.

4. Apgalvokite savo klausimus

Vizitas pas odontologą – puiki proga specialistui užduoti įvairius klausimus, susijusius su burnos sveikata. Jų gali iškilti kiekvieną dieną. Todėl prieš lankantis pas dantistą patariama skirti šiek tiek laiko ir apgalvoti rūpimus klausimus. Galbūt valydamiesi dantis jaučiate diskomfortą arba nežinote, kokios priemonės jums tinkamiausios? Drąsiai to klauskite odontologo. Išsiaiškinkite tai, kas jums rūpi, nes taip bus žymiai lengviau pasirūpinti gera savo burnos sveikata. Jeigu reikia, klausimus galite užsirašyti. Taip būsite tikri, kad nieko nepamiršite.

5. Atvykite šiek tiek anksčiau

Rekomenduojama į odontologijos kliniką atvykti šiek tiek anksčiau. Taip galėsite neskubėdami pasiruošti procedūrai: užsidėti apsaugines priemones, užpildyti reikiamus dokumentus ir panašiai. Be to, atvykus anksčiau nereikės jaudintis, kad vėluojate ir dėl šios priežasties galbūt netgi praleisti svarbaus vizito, kurio laukėte jau kurį laiką.

 Rūpintis savo burnos sveikata, be abejonės, labai svarbu. Vienas iš būdų, kaip tai padaryti – reguliariai lankytis pas dantistą. Pasinaudojus šiais patarimais, pasiruošimas tokiam vizitui gali tapti lengvesniu.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: