Kaip veikia ir vyksta PRP - plazmoliftingas?

Ši technika išpopuliarėjo ne taip ir seniai. Dabar galima išskirti tris, didžiausias panaudojimo sritis – odos atjauninimo ir stangrinimo procedūros, acne ir po acne gydymui bei kitų odos problemų gydymui, o taip pat ir plaukų persodinime.

Procesas vyksta taip. Dėl procedūros konsultuojamasi su dermatologais ar atitinkamais medicinos specialistais – sudaromas procedūrų planas. Iš pradžių paimamas kliento kraujas, iš jo išgryninama kraujo plazma (dėl to ir vadinama – plazmoliftingas). Gryninimas atliekamas centrifugoje.

Ši plazma sušvirkščiama į pasirinktą vietą, kur atstato odos elastingumą ir kolageno lygius. Kadangi kraujo plazma skatina medžiagų apykaitą, odos ląstelės atsikuria ne tik išorėje, bet ir giliai viduje. Plazmos terapijos ir plazmos injekcijos dabar laikomos vienu natūraliausių ir efektyviausių būdų jauninti odą, kadangi naudojami to paties kūno ištekliai, labiausiai tinkantys būtent mums.

Rezultatas ima jaustis ir matytis ganėtinai greitai, o reabilitacijos laikas po procedūros yra 2-3 paros.

Svarbiausia informacija apie procedūrą

Atliekant plazmoliftingo procedūras, naudojama vietinė nejautra, todėl injekcijos ir dūriai būna beveik neskausmingi. Priklausomai nuo paciento skausmo vertinimo, dešimtbalėje skalėje pacientai skausmą, PRP procedūros metu vertina 3-5 balais.

Ypač šią procedūrą rekomenduojama atlikti prieš plaukų persodinimą, kadangi taip sustiprinamas naujų plaukų priaugimas.

Labai svarbu, kad plazmoliftingo proceso metu naudojama jūsų kraujo plazma būtų kuo kokybiškesnė. Tai reiškia, kad organizmas turėtų būti kuo švaresnis. Likus savaitei (arba bent 3 dienoms) iki procedūros, skaičiuokite išgeriamą vandenį ir per parą jo išgerkite bent 2 litrus. Taip pat nevalgykite aštraus, riebaus, sūraus maisto. Taip pat stipriai rekomenduojama nevartoti alkoholio, nerūkyti ir atsisakyti bet kokių kitų svaigalų.

 

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: