Šiandien, 2022 m. birželio 20 d. visuose Lietuvos kelio postuose pasienyje su Baltarusija maždaug 300 lengvųjų automobilių eilės. Nepaisant perspėjimo, kad atsižvelgiant į galimas kontrabandos rizikas muitinės pareigūnai griežtins vykstančiųjų į Baltarusiją lengvųjų automobilių patikrą, privačių keleivių srautai nemažėja.

„Esame priversti skirti daugiau laiko lengvųjų automobilių patikrai, nes stebime tendenciją, kad kai kurie Lietuvos piliečiai važiuoja į Baltarusiją po keliolika kartų per mėnesį. Vertiname tai, kaip nelegalaus verslo riziką. Lengvųjų transporto priemonių, vykstančių per sieną į Baltarusiją, skaičius išaugo nuo kelių iki dešimties kartų, suprantama, taip drastiškai pasikeitęs lengvųjų automobilių srautas ir griežtesnės muitinės patikros procedūros ištęs laukimo eilėje laiką, todėl vykstančiuosius į Baltarusiją raginame būti tam pasirengusius.“ – sako Muitinės departamento generalinis direktorius.

Šiandien, 2022 birželio mėn. 20 d. įvykusiame bendrame Muitinės departamento, Vidaus reikalų ministerijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) susitikime Kapčiamiesčio pasienio aptartos naujos kovos su kontrabanda priemonės.

LR muitinės inf. ir nuotr. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: