Portalas jonavoszinios.lt beveik kasdien sulaukia jonaviečių klausimų, susijusių su įvairiomis, jiems rūpimomis problemomis. Tačiau šįkart redakciją pasiekė kitoks pagalbos prašymas - skaitytoja Renata ieško jai kelyje padėjusio vairuotojo.

,,Šiandien važiavau iš Ukmergės į Jonavą ir pajutau, kad kažkas ne taip. Sustous į kelkraštį pamačiau, kad man nuleido ratą. Atsarginės padangos neturėjau, tad stovėjau ir ašarojau kaip blondinė iš anekdotų. 

Staiga šalia manęs sustojo mėlynas ,,Renault". Iš jo išlipęs vyras lyg suprasdamas, kokioje apgailėtinoje situacijoje esu, iš savo bagažinės išsitraukė atsarginį ratą ir pasakė, kad pakeis jį.

Aš buvau be galo nustebusi, tad, kiek pamenu,  tik dėkojau jam, nepaprašiusi jokių kontaktų.

Atvažiavusi į darbą supratau, kad man liko ,,pagalbininko" padanga. Norėčiau, jog jūs man padėtumėte surasti jį - galėsiu grąžinti tai, kas man nepriklauso ir nuoširdžiai padėkoti. Juk ne kiekvienas taip pasielgtų", - gražių žodžių negailėjo jonaviškė.

Moters teigimu, jai padėjęs vyriškis - aukštas, tamsių plaukų. Jei atpažinote save, prašome susisiekti tel.nr.: 867886698 arba el,paštu jonavoszinios@GMAIL.COM.

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Taip pat skaitykite: