Gatvių tiesimas ir asfaltavimas - tema, nuolat dominanti jonaviečius: kol vienos jų tvarkomos, šalia kitų įsikūrę gyventojai jau laukia savo eilės. Šįkart į portalą jonavoszinios.lt kreipėsi skaitytojas Ernestas, kuris teiravosi dėl Jonavoje esančios Mindaugo gatvės įrengimo. Vyro klausimas perduotas rajono savivaldybei. Nors šios atsakymas Ernesto, ko gero, nepradžiugins, savivaldybė turi gerų žinių Žalgirio bei Rasos gatvių gyventojams. 

,,Norėjome sužinoti, kada numatoma tvarkyti Mindaugo gatvę? Žemėlapyje gatvė yra, bet privažiuoti prie jos negalima nei iš vienos pusės", - tokia Ernesto žinutė pasiekė redakciją.

Jonavos rajono savivaldybė, reaguodama į skaitytojo užklausą, atkreipia dėmesį, jog Mindaugo g. kol kas yra tik planuose.

,,Realiai toje vietoje daugiau nieko neįrengta, nėra ir pačios gatvės projekto. Jis bus rengiamas, kai toje vietoje apsigyvens žmonės", - paaiškino savivaldybės atsakymų į užklausas ir informavimo tarnautojas Evaldas Utyra.

Šalia to, savivaldybės atstovas informavo, jog šiandien yra rengiamas projektas likusiai Žalgirio gatvei, kur bus suprojektuotos nuovažos į Mindaugo ir Rasos gatves.  Dėl likusios Žalgirio gatvės dalies sutvarkymo skaitytojai taip pat domėjosi ne kartą. 

Taip pat skaitykite: