Ko merginoms nebūna per daug?

Pirmiausia, ko merginoms nebūna per daug – tai joms skiriamo dėmesio ir meilės. Paskui būtina prisiminti, jog merginos kiekviena atskira proga kvepinasi skirtingais kvepalais. Todėl jos tikrai nesupyks jei kalėdinių švenčių proga joms nupirksit išskirtinio aromato kvepalų. Dovanų sąraše vietos yra ir kvapniems vonios rinkiniams, kad mergina galėtų, neišvykdama iš namų, pasilepinti kūnui maloniomis procedūromis.

Merginoms taip pat nebūna per daug drabužių ir batų, nes iš žilos senovės yra žinoma tiesa, jog merginos ir moterys amžinai neturi kuo apsirengti ir apsiauti. Aišku, vaikinas, prieš pirkdamas merginai drabužius arba avalynę, turi žinoti, koks turi būti jų dydis, kad paskui nekiltų nesusipratimų.

Ką padovanoti merginai – virtuvės karalienei?

Jeigu mergina virtuvėje jaučiasi tikra valdove, nieko prasto nenutiks, jei vaikinas jai padovanos reikmenis, kurie gali praversti kulinarijos pasaulyje. Tai gali būti ne tik nauji buitiniai prietaisai, išvaizdūs indai ar patogūs puodai, bet ir įmantrūs egzotinių šalių prieskonių rinkiniai, daržovių ir vaisių trintuvai, indai kokteiliams gaminti ir pan.

Ką padovanoti romantiškos natūros merginoms?

Jeigu mergina romantiško prigimties, jai galima dovanoti įvairius mielus, jausmus pakutenančius niekučius. Tai gali būti ir pliušiniai žaislai, ir dekupažo technika dekoruotos dėžutės, įspūdingi pakabukai. O jeigu merginai prie širdies romantiškos kelionės, jai į dovanas tiks turistiniai reikmenys arba išpirktos kelionės į kurią nors jų svajonių šalį.

Romantikėms širdį prieš Kalėdas gali sušildyti ir išvaizdūs juvelyriniai dirbiniai. Tokios merginos tikriausiai savo gražiausių dienų neįsivaizduoja be auskarų, žiedų, apyrankių, kulonų, auskarų, plaukų sagių. Juvelyrikos dovanas labiausiai tinka įteikti sudėtas į spalvingą papuošalų dėžutę.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: