Projekto metu, vyko įvairūs  renginiai, kurie skatino būti socialiai atsakingais.

Projektas prasidėjo Šakiuose, kur rajono verslo atstovai dalinosi įkvepiančiomis patirtimis, o jų pranešimus praturtino edukacijos vaikams iš socialiai pažeidžiamų šeimų. Nidoje verslo bendruomenė kartu domėjosi ekologijos problemomis, Kėdainiuose diskutavome apie socialinių investicijų ypatumus, Marijampolėje vyko renginys „Taršos prevencija. Neišnaudotos galimybės“ bei konferencija „Aš ne kyšis“, Prienuose kalbėjome apie elektroninės prekybos ypatumus.

 

Jau ateinantį trečiadienį 2022 m. spalio 19 dieną, 10 valandą Jonavoje vyks šio projekto konferencija „ Darbo santykių tendencijos Lietuvoje ”

Renginio vieta – Jonavos rajono savivaldybė.

Konferencijoje aptarsime įvairius su darbo santykiais susijusius aspektus, kurie svarbūs tiek įmonių vadovams, tiek darbuotojams, atkreipsime darbdavių ir visuomenės dėmesį į darbo santykių specifiką, ypatingai su tomis žmonių grupėmis, kurios patiria socialinę atskirtį.

Renginio temos ir pranešėjai:

  • „Nedarbas Lietuvoje. Situacija, iššūkiai, veiksmai“ . Užimtumo tarnybos prie LR SADM Kauno klientų aptarnavimo departamento patarėja Nida Cibulskienė;
  • „Duomenų apsaugos aspektai darbo santykių tendencijose.“ Nuotolinis darbas, darbuotojų judėjimo ir komunikacijos stebėjimas, kaip apsaugoti įmonės tvarkomus jautrius asmens duomenis. MB Intendo LT įkūrėja ir vadovė, duomenų apsaugos pareigūnė Virginija Poškaitienė.
  • Darbo ginčai, sprendimo būdai, tendencijos”. Situacijų analizė. Mediacija kaip ginčų sprendimo būdas. Vidmantė Bartašienė, teisininkė, mediatorė. Kauno V-osios darbo ginčų komisijos pirmininkė.
  • „Romų integracija į darbo rinką“. Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatas partneris Egidijus Langys.
  • „Praktinė patirtis: kaip rasti darbuotojų ir tinkamai konkuruoti rinkoje”. Įmonės sėkmės istorija. Domas Jakutis, UAB Lonas direktorius

Renginys yra atviras, tad kviečiame Jus aktyviai dalyvauti, diskutuoti, užduoti klausimus lektoriams.

Registracija į renginį el.paštu jonava@chamber.lt, telefonas pasiteiravimui +37067974343.

Elektroninė registracija į renginį:

https://chamber.lt/renginiai/konferencija-jonavoje-darbo-santykiu-tendencijos-lietuvoje/ 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: