Registrų centre skelbiamos koronaviruso (COVID-19) statistikos lapkričio 4-osios ryto duomenimis, mūsų rajone iš viso šiuo metu serga 96 asmenys. Per 14 pastarųjų dienų yra užfiksuoti 85 nauji atvejai. Sergamumo rodiklis 100 tūkstančių gyventojų yra 233,20 atvejai.

Paskutiniais duomenimis, Covid -19 atvejis patvirtintas „Lietavos“ mokyklos mokytojai. Keli atvejai nustatyti Ruklos mokomojo pulko kariams (Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokomajame centre, logistikos batalione bei kt.).  

Per visą pandemijos laikotarpį iki šiandienos iš viso Jonavos rajone registruota 129 atvejų, pasveiko - 33, mirčių neregistruota.

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad geltonojoje ir raudonojoje zonose esančiose savivaldybėse gyventojai yra dažniau testuojami dėl koronaviruso (COVID-19). Šią savaitę papildomi profilaktiniai tyrimai atliekami 55-iose savivaldybėse, jų tarpe – ir Jonavos, kuri iki lapkričio 8 dienos priskirta geltonajai zonai.

Geltonojoje ir raudonojoje zonose esančiose savivaldybėse profilaktiškai tiriami gydymo ir socialinės globos įstaigų darbuotojai, taip pat pacientai, kurie gydymo įstaigoje praleido daugiau nei 48 valandas.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: