Praėjusių metų liepos 3-ąją Žeimių ir Kosmonautų gatvių sankryžoje įrengti nukreipiamieji ženklai. Šie, važiuojantiems iš Kosmonautų gatvės, draudžia sukti į kairę, tačiau skaitytojas Darius pastebi, kad to iki šiol paiso ne visi.

,,Gyvenu Kosmonautų gatvėje. Kai buvo nuspręsta įrengti ženklus jos ir Žeimių gatvės sankryžoje, tikrai neapsidžiaugiau, nes iki šiol manau, kad jei vairuotojai važiuoja ,,neskaičiuodami varnų", eismo įvykiai nekyla.

Nepaisant to, ženklai - įrengti, tačiau dalis žmonių toliau nepaiso jų.

Tiesą sakant, tai kelia pyktį, nes taisyklės yra taisyklės, o dėl kelių gudruolių, apsimetančių, kad nemato ženklų, tie, kurie nori sukti į dešinę, yra priversti laukti ir stovėti eilėje - sukant į kairę nėra paprasta rasti tinkamą tarpą piko metu.

Man įdomu, ar ženklų nepaisantys vairuotojai yra akli, ar apsimeta, kad nieko nemato?", - retoriškai klausė skaitytojas.

Kad dalis vairuotojų nepaiso minėtų ženklų dar anksčiau dėmesį atkreipė ir portalo jonavoszinios.lt žurnalistai, stebėję eismą sankryžoje (apie tai skaitykite čia).

Primename, kad minėtą sankryžą filmuoja ir šalia jos įrengtos vaizdo kameros, tad pastebėjus pažeidimą ir pranešus apie jį policijos pareigūnams (tai lengvai galima padaryti per portalą e.policija.lt), tikėtina, kad pažeidėjui išsisukti nepavyks.

Už kelio ženklo Nr. 402 nesilaikymą numatyta bauda nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Skaitytojo nuotr.

Taip pat skaitykite: