Dumsių žemyninės kopos išsaugojimu esame susirūpinę beveik kiekvienas, todėl šiamdien, sekmadienį, 11:00 valandą yra puiki proga išreikšti šią savo pilietinę poziciją ir atvykti į Dumsių kopą, kurioje vyks protesto akcija „Už Dumsių kopos išsaugojimą“.

„Kiekvieno iš jūsų dalyvavimas yra beprotiškai reikalingas, kad pasiųstume aiškų signalą - jonaviečiai nepasiduos. Net jeigu bus prastas oras ir susirinks masė žmonių, tai bus didžiulis impulsas tolimesniems veiksmams, tad ši akcija yra puiki proga pasistengti dėl to, kas mums brangu. Pakovokim už tai. Parodykim šį sekmadienį savo dantis. Nes protesto keliamų tikslų pasiekti ir iš to būsimų tolimesnių veiksmų įgyvendinti nebus įmanoma be jūsų fizinio buvimo,“ - teigia protesto akcijos organizatoriai.

Protesto akcijos metu bus pasirašomas atviras dalyvių laiškas krašto apsaugos ministrui Arvydui Anušauskui bei įkurta Dumsių kopos Respublika, įtvirtinant jos nepriklausomybę nuo visų kitų teritorijų, įskaitant ir karinių poligonų teritorijas.

Taip pat skaitykite: