Gruodžio 1-ąją Jonavoje sužibo pagrindinė miesto Kalėdų eglė ir tradicinis kalėdinių eglučių miestelis. Magiška šių metų Jonavos papuošimo tema – „Auksinė giria“. 

Jau penktus metus Jonavos centre esantį Ramybės skverą puošia kalėdinių eglučių miestelis, kurį šiemet pastatė rekordinis skaičius – virš 100 -  Jonavos rajono įstaigų, įmonių ir bendruomenių. 

Šiandien, gruodžio 6-ąją, meras Mindaugas Sinkevičius kviečia pasigrožėti eglutėmis ,,gyvai”, o socialinio tinklo ,,Facebook” paskyroje išrinkti labiausiai patikusias puošmenas. 

,,Jonavos rajono įstaigos ir bendruomenės šiemet ir vėl sukūrė pasakišką eglučių miestelį. Kviečiu visas eglutes apžiūrėti gyvai, pastebėti ir įvertinti kūrybiškumą, išsiaiškinti, kokie personažai šiemet pasislėpė „Auksinėje girioje“, o čia „patiktukais“ išrinkti tris Jums labiausiai patinkančias eglutes”, - savo paskyroje skelbia M. Sinkevičius. 

Kadangi šiemet eglučių itin daug, Facebook’e sukurti net du albumai, kuriuose sutalpintos visų eglučių nuotraukos ir kur galite balsuoti spaudžiant ,,patiktukus”. Žemiau pateikiamos nuorodos į nuotraukų albumus.  

Eglučių miestelis "Auksinė giria" I 

Eglučių miestelis "Auksinė giria" II 

 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: