Saulėtą šeštadienio rytą Vilniuje, nuo PS NØRDIKA įrengtos „triumfo arkos” startavo 70 vairuojančių moterų ekipažų iš skirtingų Lietuvos miestų, kurios buvo nusiteikusios azartiškai ir pulsavo lenktynių dvasia. Čia prasidėjo Ladies Go orientacinis-pramoginis ralis, kuris buvo skirtas Mamos dienai paminėti, prasidėjęs Vilniuje, keliavo pro Elektrėnus ir finišavo Jonavoje.

Gausiame būryje dalyvių buvo galima sutikti nuo teletabių iki elegantiškai pasipuošusių damų, taip pat prie projekto jau antrą kartą prisijungė ir reperis Vytautas Medineckas - Ironvytas, kurio tikslas buvo atsikovoti praeitais metais  „išslydusį iš rankų”  pirmosios vietos trofėjų  bei atlikėja Eglė Jakštytė, kuri šįkart  talkino „Krispo” ekipažui, o pirmą kartą jėgas išbandžiusi perspektyvi lenktynininkė Aistė Perminaitė padėjo Trakų rajono savivaldybės komandai Ladies Go porų/šeimų įskaitoje. 

Jau pačioje ralio pradžioje dalyvių laukė linksmas iššūkis - NØRDIKA parkavimas užrištomis akimis. Čia ekipažai galėjo pasitikrinti kaip moka dirbti komandoje, norint įvykdyti rungtį per duotą laiką ir ne daugiau kaip 3 bandymus reikėjo visų narių indėlio. Geriausią rezultatą pavyko parodyti „Spanguolėms”, kurios nugalėjo ne tik šioje rungtyje, bet ir tapo Ladies Go Pro - profesionalių įskaitos ir Absoliučios įskaitos lyderėmis, joms atiteko net 1000 Eur kuponas degalams „Orlen“. Apdovanojimą merginoms įteikė ORLEN Baltic Retail Finansų direktorė Julita Macijauskaitė.

 

Nukeliavus į Elektrėnus dalyviai  ne tik  atliko „Roadgames” užduotys, bet ir važiavo linksmame ORLEN slalome - estafetėje, kur reikėjo tiksliai įveikti trasą bei įvykdyti ledo ritulio, diskgolfo, smiginio užduotis kuo greičiau, o ir trajektorija buvo nestandartinė - aplink Elektrėnų savivaldybės pastatą. Šis iššūkis lengviausiai įveikiamas pasirodė „Ladies in Red“ ekipažui, kuris pasirodo ne tik greitas ir taiklus, bet ir pasižymi išpuoselėtu stiliaus pojūčiu, šios raudonai pasipuošusios damos buvo išrinktos Stilingiausiu etapo ekipažu, šį titulą paskelbė ir „Stiliaus“ žurnalo prenumeratą bei kitas dovanas įteikė „Ocdeco“ drabužių kūrėja Oksana Kalvaitienė. 

 

Nestandartinis buvo ir „Ladies Go“ garažas, įsikūręs prie Jonavos arenos, kuriame stovėjo Pauliaus Novako sportinis automobilis. Dalyvėms reikėjo kuo greičiau apsirengti lenktynininko kostiumą, įlipti į automobilį su specialiais lankais, užsisegti saugos diržus, atsisegti ir palikti kostiumą nurodytoje vietoje. Iššūkis ne visiems buvo įveikiamas, bet labai smagus.

Šiemet ralio naujiena tapo nauja „Roadgames“ programėlė, kurioje buvo sukurta net keli šimtai užduočių Semeliškėse, Elektrėnuose bei Jonavoje: įvairūs klausimai, atrasti tinkamas foto tam tikrai vietai, surasti lobį ar karštąjį „tašką“, surinkti deimantus per duotą laiką. Taip pat integruotos grupinės užduotys: „Given“, „Pegaso“ knygyno, „Orlen“, „Acorus Balance“ kur komandos turėjo nufilmuoti ar nusifotografuoti pagal tam tikrus kriterijus, ten taip pat  buvo fiksuojamas dalyvių greitis. 

 

Šioje platformoje ir pirmą kartą Lietuvoje tuo pačiu metu vyko pėsčiųjų orientacinės-pramoginės lenktynės „Elektrėnuose ne tik žiburiai“, kurios sutraukė daugiau kaip 200 aktyvaus laisvalaikio mėgėjų  ne tik iš Elektrėnų, bet ir aplinkinių miestų. Apdovanojimai ir džiugi šventė vyko prie Elektrėnų savivaldybės, kur buvo dalinama sveikuoliška sriuba ir arbata, koncertavo jaunieji Elektrėnų talentai, buvo organizuojama sveikuoliška mankšta. Daugiausiai taškų surinkusias šeimų, draugų, kolegų bei moksleivių įskaitų nugalėtojus apdovanojo Elektrėnų savivaldybės Administracijos direktorė Jekaterina Goličenko.

Tiek pėsčiųjų lenktynių, tiek Ladies Go ralio organizatorė Raimonda Jagminaitė džiaugėsi rezultatais:

„Negaliu patikėti, kad daugiau kaip pusės metų darbas padarytas, sezonas prasidėjo ir dabar tik galime pasidžiaugti rezultatais,  sulaukėme didelio dėmesio tiek iš pėsčiųjų, tiek iš vairuojančių moterų, turėjome rekordinį skaičių dalyvių. Manau renginys pavyko, oras buvo tobulas, dalyvių nuotaika puiki, visos integruotos inovacijos daugumai dalyvių patiko, ypač toms, kurios geriau buvo įsigilinusios į taisykles, padarė namų darbus ir skaitė kelio knygą. Visada stengiamės įnešti į renginius naujų dalykų ir netikėtumų, tam, kad turėtų ką veikti ir tie ekipažai, kurie dalyvauja metai iš metų. Ateityje ketiname augti dar labiau, gal net tapsime aktyvaus laisvalaikio kelių dienų festivaliu.“- pasakojo Ladies Go judėjimo įkūrėja R. Jagminaitė.

Moteriško ralio apdovanojimų šventė vyko Jonavos arenoje, kartu su mamoms skirtu renginiu, Talentų vasaros stovyklos konkurso finalistų koncertu, ten buvo galima pasimėgauti sveikuoliškame „Acorus balance“ shotų bare, papramogauti su  „Šypsenos akademijos“ magišku „selfiu“.

Didžiausio dalyvių skaičiaus sulaukė Ladies Go green pradedančiųjų įskaita, net 38 komandų, geriausius rezultatus parodė ir pirmąją vietą laimėjo ekipažas   „NØRDIKA 3/ OCDECO apranga“, antrąją - „Melejonierės“, trečioji atiteko pernai paskutines pozicijas užėmusiai Jonavos savivaldybės komandai „Antras dublis“.

Su žvaigžde arba lenktynininku važiavusios merginos šiemet galėjo į komandą kviestis ir į žinomas moteris, tą padariusios palangiškės „Plieninės kobros“, pasikvietusios žinomą advokatę Liną Alksnienę užėmė trečiają vietą šioje įskaitoje, antros liko „Faina team“ su Ironvytu, o šios įskaitos nugalėtojomis tapo ne pirmą kartą su lenktynininku Pauliumi Novaku važiuojančios „Auresa“ merginos. Jonavos mero apdovanojimus geriausiųjų trejetukams įteikė savivaldybės administracijos direktorė, laikinai einanti pareigas, Jolita Gumaniukienė, kuri ir pati važiavo ralyje.

 

Profesionalių - Ladies Go Pro įskaitoje be jau minėtų „Spanguolių“ užėmusių pirmąją vietą, gerai sekėsi ir „Sėlinančioms vapsvoms“ gavusioms antros vietos trofėjų, tokią pat poziciją jos iškovojo ir absoliučioje įskaitoje bei „Tos pačios panos“, kurios profesionalių tarpe  liko trečios. 

Porų/šeimų įskaitoje nepralenkiamos buvo kelmiškės „AAAAguonėlės“, kurios ir bendroje rezultatų lentelėje užėmė trečiąją vietą, antri liko „Born for rally“, treti - NØRDIKA 4 ekipažas. 

Elektrėnų savivaldybės meras asmeniškai įteikė pastarųjų įskaitų nugalėtojams unikalius, specialiai šiam renginiui sukurtus trofėjus, sveikindamas dalyves džiaugėsi, kad Elektrėnai jau 4-ą sezoną kartu su šiuo projektu. 

Ralio nugalėtojos negailėjo gražių žodžių organizatoriams:

„Ladies Go ralyje dalyvavome pirmą kartą, bet labai maloniai nustebino renginio kokybė, organizaciniai dalykai. Panašiuose moterų raliuose dalyvaujam jau seniai, tad tikrai turime su kuo palyginti - aukštasis pilotazas!

Labai patiko „Roadgames” deimantų medžioklė, išradingas slalomas-estafetė, parkavimas užrištomis akimis. Rėmėjų dovanos - kosmosas! To tikrai gali pavydėti kiekvienas tokio pobūdžio organizuojamas renginys! Tiek prizų, tiek nominacijų ir laimingų komandų.“- įspūdžiais dalinosi “Spanguolių” atstovės Lina Kraftė ir Greta Vėsaitė.  

Vasaros etapas Orlen Ladies Go orientacinis-pramoginis ralis jau rugpjūčio 19 dieną Alytaus krašte.  Registracija ir daugiau informacijos www.ladiesgo.lt 

Foto autoriai - Jurga Anusauskienė ir Justinas Kyga

Organizatorių info.

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: