UAB ,,Jonavos paslaugos" primena, kad kolektyvinių konteinerių aikštelės yra filmuojamos ir vis daugiau pažeidėjų yra identifikuojami.

,,Prieš metant kartoninę dėžę į rūšiavimo konteinerį, ją suplėšome. Jeigu angos būtų tokio dydžio, į kurias galėtumėte mesti didėles dėžes, konteineris būtų užpildytas labai greitai, jame pritrūktų vietos ir talpa būtų išnaudota neefektyviai.

Nuolat netelpa mišrių atliekų maišai? Naudokite mažesnius maišus (iki 60 litrų talpos). Konteinerių angos suprojektuotos būtent tokio dydžio maišams, o jeigu vis tiek netelpa – atsargiai atriškite maišą prieš pat dedant į konteinerį ir mišrios atliekos lengvai sukris, maišas subliukš ir tilps – tai tikrai nesudėtinga. Maišo išmetimas prie konteinerio rodo labai blogą pavyzdį ir jūsų tikrai „nepuošia“ ", - savo ,,Facebook" paskyroje primena ,,Jonavos paslaugos".

Anot bendrovės, dažniausiai gyventojams mišrių atliekų maišai netelpa dėl per didelio kiekio į juos sudėtų nerūšiuotų atliekų. Tinkamai rūšiuojant mišrių atliekų kiekis labai sumažėja, maišai užpildomi lėčiau, o išmesti tampa paprasčiau. Juose nelieka dėžučių, skardinių, stiklo ar kitokių rūšiuojamų atliekų.

,,Rūšiuojant Jūs prisidedate prie gamtos tausojimo, atliekos tampa žaliava ir yra perdirbamos. Rūšiuokime!

Didelių gabaritų atliekas griežtai draudžiama palikti kolektyvinių konteinerių aikštelėse. Jeigu neturite galimybės patys išsinešti ir pristatyti į tam skirtas specialias aikšteles (Darbininkų g. 19 ir Jonalaukio k.), tokią paslaugą siūlome mes: atvyksime, išnešime ir išvešime didelio gabarito atliekas iš Jūsų namų, butų", - skelbia bendrovė. 

Nufilmavote pažeidėją ar žinote pažeidėjų gyvenamą vietą, vardus ar pavardes? Susisiekite ir praneškite mums!

Registracija didelių gabaritų atliekų išvežimui ir dėl informacijos apie pažeidėjus susisiekite:
tel. 8 349 53689 arba el. paštu atliekos@jonavospaslaugos.lt

Bendrovė dalinasi ir vaizdo įrašu, kuriame - ,,Liepos taikliausieji". 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: