Birželio 25-26 dienomis, Šiauliuose vyko 99-asis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas.

Nors varžybų metu ir kaitino saulė, Jonavos KKSC lengvaatletei Emai Sarafinaitei, kurią treniruoja V. Lebeckienė, tai netrukdė pasiekti ypač aukštų rezultatų ir net pagerinti savo asmeninius rekordus. 400 m. bėgime Ema finišavo antra (55,95 s) taip pagerindama savo asmeninį rekordą.

O štai 400 m. barjerinio bėgimo rungtyje tapo čempione ir laimėjo aukso medalį! Šiuo rezultatu (1:00.63 s) pasiekė savo asmeninį rekordą, pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir įvykdė pasaulio jaunimo čempionato normatyvą.

Buvusi Jonavos KKSC lengvosios atletikos trenerės V. Lebeckienės auklėtinė Gabija Galvydytė 800 m bėgime finišuodama per 2 minutes ir 4 sekundes užėmė 1-ą vietą. Tai yra jau trečias  iš eilės Gabijos Galvydytės laimėtas čempionatas.