LSDP Jonavos skyrius pirmieji pristato kandidatus ir rinkiminę programą (politinė reklama)

LSDP Jonavos skyrius pirmieji pristato kandidatus ir rinkiminę programą (politinė reklama)
LAP 28
2018-11-28 09:19 2018

„Kodėl mes šiandien esame Jonavos sporto arenoje? Kodėl savo programą ir kandidatus šiuose rinkimuose pristatome būtent čia? Daugeliui yra žinoma, kad Jonavos sporto arena – vienas didžiausių projektų, kurį mums teko įgyvendinti per savo kadenciją ir kuriuo mes galime didžiuotis. Šioje sporto arenoje dažnai vykstančios krepšinio varžybos, kurios Lietuvoje yra kaip religija, parodo, kad krepšinyje niekada nelaimi lyderis -  krepšinyje laimi komanda. Komanda, kuri yra už manęs, gali vesti Jonavą į sėkmę ir pergalę. Šios komandos pergalė rinkimuose, aš manau, būtų pergalė ir Jonavos rajono gyventojams“, - tokiu pasisakymu Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Jonavos skyriaus kandidatas į merus Mindaugas Sinkevičius pradėjo savo komandos ir politinės rinkimų programos pristatymą.

Pirmasis prisistatymas

LSDP Jonavos skyrius, viena gausiausių partijų, pirmieji pristato kandidatus į savivaldybių tarybų narius ir pirmieji oficialiai skelbia rinkiminę programą. Partijos šūkis „Už darbų tęstinumą ir klestinčią Jonavą!“. LSDP Jonavos skyrių į rinkimus vedantis sąrašo lyderis Mindaugas Sinkevičius didžiuojasi, kad rajonui, kartu su kitomis politinėmis partijomis, socialdemokratai sklandžiai vadovavo keturis metus, todėl norima ir toliau nuosekliai dirbti, tad ir šūkis pasirinktas neatsitiktinai.

Tai komanda, kuria aš tikiu ir kviečiu jais patikėti Jonavos krašto žmones.

Jonavos sporto arenoje už Mindaugo Sinkevičiaus užnugario stojo darni komanda – 50 šios partijos narių.

„Už manęs stovi kandidatai. Daugeliui pažįstami veidai, galbūt, vienas – kitas –nematytas veidas. Mūsų patvirtintame rinkiminiame sąraše yra 50 pavardžių, 50 asmenybių, 50 profesionalų, patyrusių ir perspektyvių žmonių, kurie turi daug ką pasiūlyti mūsų kraštui. Tai komanda, kuria aš tikiu ir kviečiu jais patikėti Jonavos krašto žmones“,- sakė M.Sinkevičius.

Rinkiminiame sąraše pirmuoju numeriu – Mindaugas Sinkevičius, antru – Eugenijus Sabutis, trečiu – Birutė Gailienė, toliau – Erlandas Andrejevas, Marijona Širvelienė, Birutė Platkauskienė, Vijolė Šadauskienė, Egidijus Mažūnaitis, Artūras Neimontas, Alfonsas Meškauskas. 

Kokį rytojų žada?

„Be svaraus kandidatų būrio, be politinio – rinkiminio šūkio, mes sudarėme išsamią rinkimų programą. Yra pagrindinės devynios sritys, kuriose numatėme  svarbiausius darbus. Daugiausiai pasiūlymų sulaukusi sritis – susisiekimas, saugumas keliuose. Taip pat mūsų programoje – verslo plėtra, darbo vietų steigimas; sportas, laisvalaikis, bendruomenės; sveikata, socialinės paslaugos; švietimas; infrastruktūra; aplinkos apsauga ir tvarkymas; kultūra ir turizmas bei dar viena, reikšminga sritis - technologiniai sprendimai. Mūsų programa rodo, kaip rimtai esame nusiteikę dirbti ateinančią kadenciją. Mes pažįstame savo kraštą, žinome jo skaudulius ir problemas bei turime realių, reikalingų pasiūlymų “, - vardijo LSDP Jonavos skyriaus lyderis.

Mes pažįstame savo kraštą, žinome jo skaudulius ir problemas bei turime realių, reikalingų pasiūlymų.

LSDP Jonavos skyriaus rinkimų programa sudaryta atsižvelgus į pačių jonaviečių pageidavimus, kurie ilgą laiką buvo kviečiami teikti pasiūlymus ir prisidėti prie rinkimų programos kūrimo. Kiekvienoje srityje išdėstyti partijos įsipareigojimai, kuriuos ketinama įgyvendinti per artimiausią 4 metų kadenciją, jei jonaviečiai krašto valdymą vėl patikės šiai komandai.  

Visą rinkimų programą rasite ČIA

Kas jau nuveikta?

„Žmogus, kaip būtybė, visada vertina praeitį ir galvoja apie ateitį. Šiuo atveju, vertindami mūsų nuveiktus darbus, aš suprantu, kodėl, ne pirmą kadenciją, Jonavos rajono žmonės pasitikimi būtent mumis. Kaip ir minėjo pirmininkas (LSDP Jonavos skyriaus pirmininkas Mindaugas Sinkevičius-red.past.), mes pažadame arba įsipareigojame padaryti paprastus, gal kartais brangiai kainuojančius, tačiau apčiuopiamus ir suprantamus dalykus. Kai mes įsipareigojame tai padaryti ir padarome, kiekvienas žmogus, pasiryžęs gyventi mūsų mieste, mūsų rajone – tai įvertina“, - apie nuveiktus darbus pasakojo kandidatas į savivaldybės tarybos narius, Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis.

Vertindami mūsų nuveiktus darbus, aš suprantu, kodėl, ne pirmą kadenciją, Jonavos rajono žmonės pasitikimi būtent mumis.

Anot Eugenijaus Sabučio, praeitą kadenciją įsipareigojimų ir darbų buvo daug, bet, kaip ir partijos pirmininkas, taip ir meras E.Sabutis teigia, kad pats svarbiausias objektas – Jonavos sporto arena, be kurios dabar būtų sunku įsivaizduoti jonaviečių laisvalaikį.

Taip pat vienas iš darbų -  ne vienerius metus miestiečius ir svečius džiuginanti slidinėjimo trasa Joninių slėnyje, kuriame visą vasarą nuolat vykdomi renginiai. Atnaujintos Jonavos kultūros centro vidaus patalpos. Šiuo metu vyksta pastato išorės renovacija.

Rekonstruojamas senasis Jonavos Kūno kultūros ir sporto centras, kuriame taipogi atnaujintas ir baseinas. Atnaujinta pagrindinio stadiono aikštyno danga, investuojama į kitus su sporto infrastruktūra susijusius projektus. 

VŠĮ „Jonavos ligoninė“ ir Jonavos Pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) nepalikti užmarštyje – palaipsniui remontuojami. Netrukus bus baigti abiejų, J.Ralio ir Senamiesčio, gimnazijų atnaujinimo darbai.

Svarbus infrastruktūros pagerinimas – suremontuotas tiltas šalia AB „Achema“. Rimkų mikrorajono gyventojai vertina visų trijų pagrindinių gatvių rekonstrukciją su įrengtais dviračių takeliais. Jonavos mieste atnaujinamas gatvių apšvietimas – įrengtas LED  apšvietimas.

Įgyvendintas vandens gerinimo projektas. Vykdomi Šmatų kapinių priežiūros ir atnaujinimo darbai.

Akiai nematomi, tačiau svarbūs veiksmai – nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, jaunimo projektų ir pan. rėmimas.

„Ką nuolat darėme ir darome – tobuliname ir plečiame mūsų dviračius takus. Šitie įsipareigojimai vykdomi metai iš metų ir bus  nuolat įgyvendinami ateityje. Turėjom įsipareigojimą atnaujinti ikimokyklines įstaigas – mieste atnaujinti trys darželiai, šis įsipareigojimas vykdomas ir kaimo vietovėse. Taip pat kiekvienais metais atnaujinamos ir naujai įrengiamos vaikų žaidimų aikštelės. Galiu pasidžiaugti, kad nedaugelis miestų taip, kaip Jonava,  gali didžiuotis daugiabučių automobilių aikštelių ir kiemų atnaujinimu. Tikrai nesu matęs kituose miestuose, kad taip būtų investuojama į daugiabučių kiemų sutvarkymą. Tą vykdysim ir toliau“, - teigė E.Sabutis.

 

Užsakymo Nr.: 20181128/01 Politinė reklama bus apmokėta iš LSDP Jonavos skyriaus rinkiminės sąskaitos lėšų

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Populiarėja vardiniai automobilių numeriai: kokius užrašus renkasi dažniausiai?

Populiarėja vardiniai automobilių numeriai: kokius užrašus renkasi dažniausiai?

Kelyje vis dažniau galima išvysti automobilius su vardiniais numeriais. Taip yra todėl, kad vairuotojai užuot įprastų numerio ženklų savo automobiliui neretai renkasi tokius, kurie jiems turi išskirtinę reik...

Advokatė pataria, kaip užtikrinti sklandų darbuotojų grįžimą į biurus

Advokatė pataria, kaip užtikrinti sklandų darbuotojų grįžimą į biurus 1

Vis labiau švelninant karantino ribojimus, darbdaviai ir darbuotojai pradeda kalbėti apie tai, kad galbūt jau laikas grįžti į biurus. Vyriausybė rekomenduoja neskubėti to daryti, jei nėra būtinybės. Panašios...

Kaip laikyti uogas, vaisius ir daržoves, kad šie ilgiau išliktų švieži

Kaip laikyti uogas, vaisius ir daržoves, kad šie ilgiau išliktų švieži

Vasara – tas metų laikas, kai galima vartoti daug šviežių, pačių ar ūkininkų išaugintų vaisių ir daržovių, įvairių iš miško ar sodo surinktų gėrybių. Norint ilgiau išsaugoti uogas, vaisius ir daržoves švieži...

Nuo spūsčių iki gamtos stichijų padarinių: kas išspręs šiuolaikinių miestų problemas?

Nuo spūsčių iki gamtos stichijų padarinių: kas išspręs šiuolaikinių miestų problemas?

Šiandien miestuose gyvena per 50 proc. pasaulio gyventojų. Skaičiuojama, kad 2050-aisiais šis rodiklis išaugs iki 75 procentų. Lietuva jau artėja prie šių skaičių – statistikos departamento duomenimis, 2019 ...

Jonavos politechnikos mokyklos bendruomenė žinių sėmėsi ir Barselonoje

Jonavos politechnikos mokyklos bendruomenė žinių sėmėsi ir Barselonoje 2

Jonavos Politechnikos mokykla - Erasmus+ projekto dalyvė, jau galinti įvertinti jo suteiktą naudą. Projekto dėka ugdymo įstaigos bendruomenė lankėsi Lenkijoje, du kartus - Ispanijoje: Venecijoje bei Barselon...

Tadas Gudaitis: Kaip suprast tave, matematika?

Tadas Gudaitis: Kaip suprast tave, matematika?

Šiemet valstybinio matematikos egzamino neišlaikius rekordiniam skaičiui abiturientų pagaliau turėtume pripažinti, kad ne vien jie ar švietimo sistema, o mes visi kaip šalis išgyvename matematikos krizę. Mat...

Koronaviruso akivaizdoje LONAS imasi gražių iniciatyvų: paaukojo medikams, žmonėms neatlygintinai dalins kaukes

Koronaviruso akivaizdoje LONAS imasi gražių iniciatyvų: paaukojo medikams, žmonėms neatlygintinai dalins kaukes 2

Pastarosiomis savaitėmis kai kurie Lietuvos verslo atstovai pradėjo aktyviai teikti paramą kovoje su koronavirusu: vieni aukoja pinigus gydymo įstaigoms, kiti nemokamai vaišina kava ar pietumis ...

Unikalieji Skaruliai: Jonava, senesnė už Jonavą

Unikalieji Skaruliai: Jonava, senesnė už Jonavą

Yra vietų, kuriuose privalai apsilankyti. Ne todėl, kad užsidėtum eilinį pliusą – buvau ten – ir paskelbtum apie tai socialiniuose tinkluose. Todėl, kad šaukia pasąmonė. Tą šauksmą išgirdau prieš daugiau nei...

Jonavoje - bagažinių turgus: mainykis, derėkis ir atrask

Jonavoje - bagažinių turgus: mainykis, derėkis ir atrask

Šiltojo sezono metu, kiekvieną sekmadienį, nuo 9 iki 14 valandos Ūkininkų turgaus vietoje jonaviečių lauks bagažinių turgus. Pastarojo organizatoriai kviečia pasikrauti pilną automobilio bagažinę jums nebere...

Neiššvaistyti vasaros veltui nusprendęs jaunimas ėmėsi darbo

Neiššvaistyti vasaros veltui nusprendęs jaunimas ėmėsi darbo

Socialiniame tinkle ,,Facebook" jau kurį laiką plinta įrašas, kuriame skelbiama apie jaunuolius, galinčius padėti jonaviečiams atlikti įvairius darbus: sutvarkyti sodą, namus, nuplauti automobilį, pavedžioti...

Jonavos veterinarijos centrui ,,VetPet" patikėtas neeilinis pacientas - kengūriukas

Jonavos veterinarijos centrui ,,VetPet" patikėtas neeilinis pacientas - kengūriukas 1

Jonavos veterinarijos centrui ,,VetPet" teko gydyti neeilinį pacientą - kengūriuką. Kaip pasakoja veterinarijos gydytoja - anesteziologė Ieva Šidlauskaitė, gyvūnas į kliniką buvo pristatytas su siuntimu iš „...

270 patiekalų istorijų Jonavai: „Varškės sūrio galimybės“

270 patiekalų istorijų Jonavai: „Varškės sūrio galimybės“

Jonavos kultūros centras, norėdamas įprasminti artėjantį 270 miesto jubiliejų, nori sukurti elektroninį leidinį, kuriame būtų ne tik sudėti išskirtiniai, jonaviečių šeimai ar etnokultūriniam regionui būdingi...

270 patiekalų istorijų Jonavai: „Mielinė bulka“

270 patiekalų istorijų Jonavai: „Mielinė bulka“ 1

Jonavos kultūros centras, norėdamas įprasminti artėjantį 270 miesto jubiliejų, nori sukurti elektroninį leidinį, kuriame būtų ne tik sudėti išskirtiniai, jonaviečių šeimai ar etnokultūriniam regionui būdingi...

270 patiekalų istorijų Jonavai: „Bulvių košė su spirgučiais“

270 patiekalų istorijų Jonavai: „Bulvių košė su spirgučiais“

Jonavos kultūros centras (JKC), norėdamas įprasminti artėjantį 270 miesto jubiliejų, nori sukurti elektroninį leidinį, kuriame būtų ne tik sudėti išskirtiniai, jonaviečių šeimai ar etnokultūriniam regionui b...