Jonavos kultūros centro didžiojoje salėje, gruodžio 14-osios vakarą surengtas tradicinis Mero padėkos vakaras. Prieš prasidedant apdovanojimų įteikimui, susirinkusiems demonstruotas trumpas filmukas, kuriame atvaizduoti ir pristatyti svarbiausi, įsimintiniausi 2021 –ųjų metų įgyvendinti projektai, išpildyti lūkesčiai, pasiekti rezultatai.

„Tai, kas parodyta trumpame reportaže – materialūs dalykai, tačiau šiandien noriu kalbėti apie žmones. Juk kartais būna, kad graži aplinka, daug materialaus turto, sukurta infrastruktūra – takai, tiltai, stadionai – daug investicijų į tai. Bet tai dar nereiškia, kad jaučiamės šilčiau, pilietiškiau, bendruomeniškiau. Ir man visada kyla klausimas – ar keičiasi bendruomenė? Ar tie sukurti objektai keičia mus, mūsų elgseną? Aš manau, kad taip, nes daug iniciatyvų, kurios neparodytos video reportaže, ragina mus burtis, bendruomenėms rūpi gražintis, kurti, parodyti save, ir tas mane džiugina. Džiugina ne tie materialūs dalykai, o tas tamprus ryšys, kad mes esame stipri, draugiška bendruomenė“, - renginio pradžioje kalbą scenoje pradėjo meras Mindaugas Sinkevičius.

Meras M. Sinkevičius kalbėjo, kad reikia padėkoti visiems, kurie kuria bendruomenę, kuria Jonavą savo darbais, indėliu, savo pastangomis ir svajonėmis: „Kuria Jonavą ne valdžia, kuria bendruomenė. Ačiū, kad kuriate Jonavą“.

Šiemet teikiami du apdovanojimai. Pasak mero, „Krištolinė gulbė“ ir „Šviesos bokštas“ įteikiami kolektyvams, kurie ypatingai šiemet jų nusipelnė ir jais galime didžiuotis už unikalius projektus.

„Šviesos bokštas“

Už indėlį į Jonavos rajono plėtrą, pramonę, kultūrą ir kitas sritis, taip pat už nuolatinę paramą, už sakralinių vertybių išsaugojimą ir puoselėjimą naujinant pagrindinę miesto  bažnyčią bei jonaviečių telkimą tikėjimo bendrystei, maldoje už Jonavą ir jos gyventojus „Šviesos bokštas“ teikiamas Jonavos dekanui, Šv. apaštalo Jokūbo parapijos klebonui, kunigui  Virginijui Birjotui.

„Ačiū Jums, mieli jonaviečiai, kad su Jūsų pagalba, galėjome tuos darbus atlikti“, - atsiimdamas „Šviesos bokštą“ sakė klebonas V. Birjotas.

„Krištolinė gulbė“

Krištolinės gulbės statulėlė, simbolizuojanti Jonavos herbą, teikiama kartu su apdovanojimo pažymėjimu,  už ypatingą svarų indėlį į Jonavos rajono plėtrą, pramonę, kultūrą, švietimą, sportą, žemės ūkį ir kitas sritis, už nuolatine paramą.

Už kilnų, ištikimą ir garbingą Hipokrato priesaikos vykdymą, gelbstint žmonių gyvybes kovojant su Covid-19 pandemija bei nepailstamą vilties skleidimą skyriaus pacientams ir jų artimiesiems, 2021 –ųjų metų „Krištolinė gulbė“  įteikta Jonavos ligoninės kovidinio skyriaus kolektyvui.

„Mes daug padarėme dėl žmonių, bet ne mums vieniems  čia sveikinimas, o visam ligoninės kolektyvui, kuris nusiteikęs labai ryžtingai. O padėkos vakare noriu padėkoti ir miesto vadovams, savivaldybei, už ligoninės palaikymą, už tą suteiktą viltį dėl jos išsaugojimo“, - tramdydamas ašaras scenoje kalbėjo Jonavos ligoninės Covid-19 skyriaus vedėjas Gediminas Ramanauskas.

Mero padėkos vakarą vainikavo Kauno valstybinio muzikinio teatro koncertas „Operetės reviu“.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: