Savaitgalį portalo jonavoszinios.lt pašto dėžutę pasiekė jonavietės laiškas, kuriame ji reiškė nepasitenkinimą dėl, jos manymu, nenormaliai tvarkomo Gulbiniškių kelio pakraščio. Pasidomėjus šia situacija išsamiau aiškėja, kad gyventoja piktintis suskubo kiek per anksti.

„Likome nemaloniai nustebinti Gulbiniškių kelio pakraščių nugreideravimu. Kam kilo tokia beprotiška mintis nuskusti pakraščių velėną ir suversti ją į pagriovį? Praeiti neįmanoma ypač praleidžiant transportą, tenka per purvo košę trauktis, net ant asfalto paliktas purvas. Jei dėl vandens nutekėjimo, tai tikras blefas, nes daugelį vietų pakraščiai aukščiau už asfaltą. Buvo žolė, tai ir praeiti buvo normalu. Dabar purvu užversti grioviai, ar tai normalu? Tegu atsakingi pravažiuoja iki geležinkelio ir atgal, ir pasižiūri, kas padaryta“, - piktinosi moteris portalui jonavoszinios.lt atsiųstame laiške.  

Tačiau gyventoja piktintis suskubo kiek per anksti, mat minimoje kelio atkarpoje darbai dar nėra baigti ir vis dar vykdomi.

„Seniūnijos kelių ir gatvių priežiūra yra vykdoma nuolatos. Kalbant konkrečiai apie Gulbiniškių kelią, artėjant žiemai, praėjusios savaitės pabaigoje nugreideriuoti pakraščiai iki žvyro, šiuo metu darbuotojai šalia kelkraščio lygina žemes, kiek vėliau nuskustas perteklinis gruntas su žolėmis bus surinktas ir išvežtas. Tokie darbai -  kelių pakraščių tvarkymas - vykdomas ir kitose seniūnijos teritorijose, kur pakraščiai jau buvo apžėlę, nebebuvo vandens nubėgimo. Vykdant tvarkymo darbus gyventojų prašome kantrybės bei supratimo“, - paaiškinimą pateikė Jonavos r. Šveicarijos seniūnija, kuri ir prižiūri aptariamą kelią.

Kad kelio tvarkymo darbai vis dar vykdomi, matoma iš šiandien, lapkričio 15 -ąją užfiksuotų vaizdų nuotraukų galerijoje.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: