Gegužės 16 -ąją portalas jonavoszinios.lt gavo skaitytojos V. K. (redakcija duomenų neatskleidžia – aut. past.) laišką, kuriame moteris meta kaltinimus Jonavos ligoninės medikams dėl tėvo netekties, anot skaitytojos, nesuteikus jam reikiamos medicininės pagalbos. Savo ruožtu Jonavos ligoninės administracija atliks vidaus auditą dėl medicininių paslaugų teikimo pacientui.

„Kaip jie dirba?“

„Gal įmanoma pasidomėti kažkaip būtų Jonavos ligonine? Kaip jie dirba? Vakar ryte (gegužės 15 d. – aut.past.) mano tėvelį išvežė į priėmimą, nes baisiai dusino. Pasakė, kad plaučiuose susikaupė vanduo. Suleido vaistų, davė deguonies pakvėpuoti ir už kokio pusvalandžio išleido namo. Šią naktį apie 3 valandą pasidarė labai negera vėl. Atvažiavo greitoji ir išsivežė. O mama man ryte paskambino apie 7 ryte, pranešė, kad nebėra tėvelio mano.

Kaip daktarai galėjo išleisti tokios būklės žmogų namo, nelaikė jo priežiūroje?!“, - rašo V. A.

Skubus vidaus auditas

VŠĮ „Jonavos ligoninė“ nuoširdžiai užjaučia V. K. ir artimuosius dėl didžiulės netekties bei praneša, kad nedelsiant atliks vidaus auditą dėl medicininių paslaugų teikimo pacientui. 

„Jonavos ligoninės medicinos personalui yra labai svarbūs visi pacientai. Nors ligoninės gydytojai ir kitas medicinos personalas visada deda maksimalias pastangas ir stengiasi parinkti tinkamiausias gydymo praktikas, panaudoti visas turimas žinias, įgūdžius ir turimą įrangą, tačiau ne visada pasiekiama, kad ligonis pasveiktų dėl įvairiausių priežasčių. Nors suvokiame, kad jokie paaiškinimai negali sumažinti artimųjų skausmo netekus savo žmogaus, tačiau reaguodami į pranešimą, skubos tvarka atliksime vidaus auditą dėl medicininių paslaugų teikimo minėtam pacientui tinkamumo“, - atsiųstame pasirašytame dokumente rašo VŠĮ „Jonavos ligoninės“ direktorius Gediminas Ramanauskas.

Ligoninė teigia, kad apie vidaus audito rezultatus informuos papildomai.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: