Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė lengvąjį automobilį su nelegalių cigarečių kontrabanda: visame automobilyje buvo paslėpta 453 pakeliai rūkalų.

Iš Baltarusijos per Raigardo kelio postą į Lietuvą lengvuoju automobiliu „MAZDA“ atvykęs Baltarusijos Respublikos pilietis deklaravo, kad draudžiamų, ribojamų ar apmokestinamų prekių bei daiktų neveža. Kontrabandinės cigaretės buvo aptiktos muitinio tikrinimo metu įvairiose transporto priemonės vietose: po priekiniais ir galiniais sparnais, priekiniuose lanžeronuose bei slenksčiuose. Atradus specialiai įrengtas slėptuves automobilių gamyklinėse ertmėse, muitinės pareigūnams teko imti ir rimtesnius įrankius. Prapjovus automobilio sparnus bei slenksčius paaiškėjo, kad čia esančioje ertmėje iš viso slėpta 453 pakeliai cigarečių „NZ“, „Minsk“ ir „Queen Menthol“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Muitinės pareigūnai sulaikė cigaretes ir automobilį, o pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šią kontrabandą gresia piniginė bauda, nelegaliai gabentų tabako gaminių ir automobilio konfiskavimas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: