Artėjant naujajam sezonui, Lietuvos krepšinio federacija startavo su nauju projektu „Atranka į Talentų kartą U14“, kuris skirtas Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B divizione rungtyniaujantiems mažesnių miestelių krepšininkams ir jų treneriams.

Pirmoje atrankos stovykloje tarp 40 talentingiausių vaikinų mirgėjo ir jonaviečių pavardės. Į naująjį projektą buvo pakviesti du Tomo Kepežinsko treniruojami Jonavos kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai - Mantas Milukas ir Dominykas Gerasimovas.

Po pirmosios atrankinės stovyklos projekte liko tik 16 vaikinų, kurie įgijo teisę dalyvauti kitame etape. Tarp 16 stipriausių prasibrauti pavyko tik D.Gerasimovui, kuris po šio antrojo atrankos etapo nesuklupo - jonavietis sugebėjo įrodyti savo vertę ir užsitikrino vietą trečiame etape tarp dešimties geriausių jaunųjų krepšininkų.

Į galutinį dešimtuką patekęs D.Gerasimovas su kitais jaunaisiais Lietuvos talentais ne tik įgis naujos neįkainojamos patirties, bet ir dalyvaus įvairiuose tarptautiniuose turnyruose: „Norime, kad jie [jaunieji krepšininkai - aut. past.] pamatytų, kiek jiems dar reikia dirbti ir tobulėti, kad tai nėra taip paprasta. Kadangi čia yra vaikinai iš MKL B diviziono komandų, tai ir dėmesys skiriamas šio diviziono treneriams – jie vadovaus šio projekto komandai. Manome, kad jie taip pat gaus geros patirties ir galės ją perteikti savo mokyklose, savo klubuose. Atsirinkus tuos 10-12 žaidėjų, bandysime jiems suteikti galimybę sudalyvauti turnyruose, kad įgautų patirties ir gautų rimtesnių varžovų“, – pasakojo Lietuvos jaunimo rinktinių vyr. treneris Rolandas Radvila.

 

JKKSC ir LKF informacija

Taip pat skaitykite: