Jonavos aktualijomis besidomintys jonaviečiai žino, kad birželio 9-ąją vykusiame Saugaus eismo komisijos posėdyje buvo priimtas nutarimas A. Kulviečio ir P. Vaičiūno gatvių sankryžoje įrengti sferinį veidrodį ir kairį posūkį nuo 7 iki 9 valandos draudžiantį kelio ženklą.  Pastarieji įrengti jau prieš kelias savaites, tačiau pastebima, kad naujų taisyklių paiso ne visi.

,,Yra vairuotojų, kurie vis dar stabdo eismą A. Kulviečio gatvėje, nes nežiūri ženklų ir suka į kairę rytais. Gal galite atkreipti dėmesį į tai? Tokį vaizdelį mačiau jau ne kartą...", - teigė į redakciją paskambinusi Loreta, atsiuntusi ir vaizdo įrašą, darytą praėjusio ketvirtadienio rytą. 

Kad įrengus naujus ženklus mieste jų neretai nepaisoma pastebėta ir anksčiau. Po straipsniais apie tai vairuotojai svarstydavo, kad taip elgiamasi, nes mieste važiuojama ne žiūrint į kelio ženklus, bet ,,iš atminties", vadovaujantis senesnėmis taisyklėmis.

Primename, kad už kelio ženklų nesilaikymą vairuotojai gali sulaukti ne tik baudos nuo 30 iki 90 eurų, bet ir teisės vairuoti atėmimo iki 3 mėn.

Nuotraukoje - skaitytojos daryto vaizdo įrašo stop kadras. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: