Artėjant Vėlinėms ir Visų Šventųjų dienai dauguma skuba aplankyti artimųjų kapų. Juos tvarko, gražina, kad mirusiųjų pagerbimo metu, kapai atrodytų gražiai. Tačiau visai kitokiomis nuotaikomis, nei prisiminimais apie brangius žmones, dalinasi skaitytoja Lina, kuri atvykusi aplankyti mamos kapo liko šokiruota. Lina pasakoja, kad šį kartą aptiko apniokotą suoliuką, tačiau tai – nėra pirmasis atvejis.  

Tad mintimis kreipiuosi į tave "žmogau" - ar dar turi širdyje sąžinės dalelę?

„Sekmadienį atėjus aplankyti mamos kapo nesijaučiau saugi net tokioje, atrodo, šventoje vietoje. Kažkam užkliuvo suoliukas prie mamos kapo. Manau, kad jį bandyta "pasisavinti", bet jis, pasirodo, buvo stipresnis, jį saugojo angelai sargai“, - sako Lina.

Anot Linos, tai nėra pirmas kartas, kuomet suniokojamas ar kitaip apgadinamas jos mamos kapas. Prieš porą metų buvo pavogtos gėlės, neseniai apdaužyti kapą juosiantys borteliai, o dabar ir kapų suoliukas „užkliuvo“.

„O gal skubantys kapinių meistrai išsisukinėdami su mašina niokoja gretimus kapus? Kiek anksčiau rasdavau ir mašinų provėžas, ir bortelius apdaužytus, buvo ir gėles nuvogę. Šalia keliuko esantis kampinis kapas taip ir „kentėdavo“, tad ant kampo pastačiau akmenį, kad kapų tvarkyti atvažiuojantys meistrai negalėtų išvažinėti, nors turėtų atsakingiau su automobiliais sukiotis.

Bet šį kartą kažkam užkliuvo suoliukas, esantis kitoje kapo pusėje, toliau nuo keliuko. Ir mašinų provėžų nėra. Ąžuolinis suoliukas tikrai giliai įkastas, matomai kažkas nepajėgė jo visiškai sulaužyti ir išsinešti. O mums teko net su laužtuvu padirbėti, kad atstatyti jį į vietą. Man taip pikta darosi. Kodėl taip elgiamasi? Tad mintimis kreipiuosi į tave "žmogau" - ar dar turi širdyje sąžinės dalelę?“, - pasakoja Lina.  

Lina sakanti, kad į policiją kol kas nesikreipė. Tačiau jei mamos kapo niokojimas tęsis ir toliau, ji nebesitaikstys, bus pranešta policijai. 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: