Šis sezonas Jonavos KKSC lengvosios atletikos auklėtinei Emai Sarafinaitei yra itin sėkmingas – jaunoji sportininkė ir toliau džiugina savo sėkmingais startais ir pergalėmis.

Kovo 4-5 dienomis Valmieroje (Latvija) vyko Baltijos šalių U20 komandinis lengvosios atletikos čempionatas, kuriame viena iš Lietuvos rinktinės atstovių buvo Jonavos KKSC auklėtinė Ema Sarafinaitė. Pirmąją čempionato dieną Ema 400 m bėgime finišavo antra, iškovojo sidabro medalį ir tuo pačiu pagerino savo asmeninį rezultatą (57.89 sek). Antrąją dieną Ema dalyvavo 4 x 400 metrų mišrioje (dvi merginos ir du vaikinai) estafetinio bėgimo rungtyje. Lietuvos rinktinės komanda šioje rungtyje finišavo pirma ir pasipuošė aukso medaliais.

Didžiuojamės Emos Sarafinaitės pasiekimais ir norime padėkoti trenerei Vidutei Lebeckienei už lengvaatletės paruošimą varžyboms.