Šalies čempionų titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ 8:3 nugalėjo FC „TurboTransfers“ ekipą. Įdomu tai, kad įpusėjus antrajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus 2:2, bet „TurboTransfers“ kortas sumaišė gauta raudona kortelė, po kurios „Kauno Žalgiris“ įsiveržė į priekį, o rungtynių pabaigoje galutinai įtvirtino savo persvarą.

Tuo metu antrą vietą reguliariajame sezone užėmęs SFK „Panevėžys“ ir antrą kartą įveikė Gargždų „Pramogų“ pasipriešinimą, šįkart juos nugalėdami rezultatu 5:2. Pirmajame kėlinyje buvo įmuštas tik vienas įvartis, o jį 13 minutę pelnė panevėžietis Marius Butėnas. Sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje, „Pramogos“ rezultatą išlygino, bet dar tą pačią minutę Mantas Adomėnas vėl išvedė „Panevėžį“ į priekį, o po minutės persvarą padvigubino Arūnas Šteinas. 35 minutę Donatas Surblys vėl leido „Pramogoms“ priartėti per vieną įvartį, tačiau savo žodį ir vėl tarė M.Adomėnas. Po minutės jis pelnė savo antrąjį įvartį, o rungtynių pabaigoje „Panevėžio“ pergalę įtvirtino Tadas Markevičius.

Trečiose dienos rungtynėse Jonavos „Vikingai“ svečiuose palaužė Mažeikių VIP ir juos nugalėjo antrą kartą. „Vikingams“ išvykoje pavyko laimėti rezultatu 4:1. Jonavos komanda kiekviename kėlinyje pelnė po du įvarčius ir vienu metu pirmavo 4:0, bet VIP komandai paskutinę minutę garbės įvartį įmušė Arsenij Buinickij.

Mažeikių VIP 1 : 4 Jonavos „Vikingai“ 14’ [0 : 1] Tomas Bružas (į savo vartus) 20’ [0 : 2] Lukas Sipavičius 27’ [0 : 3] Viktor Kravtsov 32’ [0 : 4] Gytis Vasylius 40’ [1 : 4] Arsenij Buinickij.


Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: